Most – Ústí n/L 4:5 (kon.) | Havířov – Šumperk 3:1 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.) | Kadaň – Třebíč 4:3 (po pr.) | Beroun – Motor ČB 3:1 (kon.)
Jihlava – Olomouc 5:4 (po pr.)
AZ Havířov
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 28.09.2013, 17:00 • K&K Pneu aréna • 1. liga (ČR)

Tímto se s vámi loučí David Motloch a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:23:06)

Dnešní zápas končí, lépe dopadl pro domácí tým z Havířova, který si za svůj výkon v průběhu celých 60 minut zasloužil vyhrát. I Šumperk byl dnes velice nebezpečný, ovšem na brankáře Danečka dokázal propasírovat pouze jediný puk. I když měl v poslední části dvoubrankový deficit, také mu pomohli rozhodčí, kteří poslali Havířov do dlouhého oslabení 5 na 3. Salith s touto možností ale naložil prachbídně a ve zbytku zápasu už se prakticky k ničemu nedostal. Tři body tak zůstávají doma v Havířově!

60:00

59:30
    Havířov v poklidu drží puk na hokejkách a za bujarých oslav svých fanoušků si doslova užívá závěr dnešního zápasu!

58:21
    Martin Novotný (SUM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče a s nadějemi hostů na body to nyní vypadá mizerně!

57:23
    Kanko rozjížděl brejkovou situaci 3 na 2, ale svou nabídkou nenašel nikoho.

56:47

56:03
    Ve vlastním oslabení mají paradoxně větší kontrolu nad pukem domácí!

55:32
    Domácí se opět vysvobozují.

55:20
    Prudkou střelu blokuje bruslí Klimíček.

54:47
    Peter Bezuška (HAV) vyloučen na dvě minuty za napadení. Draci ještě mohou živit naději na srovnání!

53:47
    Šumperk se marně snaží o založení útočné akce, aktivnější jsou domácí, kteří těží ze získané euforie.

52:52
    Domácí jsou v plném počtu a jsou v naprosto neuvěřitelné euforii! Šumperk se ani ve dvojnásobné přesilovce nedostal do vyložené šance.

52:45
    Neuvěřitelné! Petr Kanko ujížděl v oslabení 3 na 5 na branku! Zvolil střelu, která sice mířila nad, ale Štůrala si hodně oddechl!

51:00
    Mikuláš Rimmel (HAV) inkasuje 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Trest odpykává Miroslav Škumát.

50:25
    Matějíček pálil od modré tvrdou ránu, Daneček jeho pokus viděl a ukryl jej ve výstroji.

50:02
    Lubomír Vosátko (HAV) vyloučen na dvě minuty za hákování a Šumperk bude hrát 50 vteřin dvojnásobnou přesilovku!

49:10
    Havířov právě vstřelil branku!
    Patrik Rimmel puk pouze vyhazoval ven ze třetiny, obránce Šumperka ale "zakopl" o modrou čáru a Havířov jel ve dvou hráčích sám na branku. RADIM HAAS si mohl vybrat, jestli bude nahrávat na Petra Kanka, ale zvolil individuální možnost a famózní kličkou obalamutil Štůralu! Asistence: Patrik Rimmel.

48:52
    Rostislav Marosz (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení.

David Motloch

Branky a nahrávky: 6. Koma (Haas), 45. Sztefek (Daneček), 50. Haas (P.Rimmel) – 27. Holík (Hlinka)

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Bezuška, Vosátko "A", P.Rimmel, Krisl "C", Koma, Graca, Klimíček – Škumát, Pechanec, Sztefek – Daneček, Marosz, Jakúbek – Kanko, Haas, Kolařík – Klimša, Říčka, Maruna "A", M.Rimmel
    Trenér: Jan Daneček

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Pastor, Starý, Novotný, Matějíček, Sedlák, Tesařík, Holík "C", Bail – Moskal, Staněk "A", Žálčík, Brunec, Půhoný, Červenka, Haas, Plášek "A", Hlinka
    Trenér: Radek Kučera

Rozhodčí: Mrkva – Lukš, Novák