Most – Ústí n/L | 4:5 (kon.) | | | Havířov – Šumperk | 3:1 (kon.) | | | Litoměřice – Havlíčkův Brod | 6:2 (kon.) |
Benátky n/J – Mladá Boleslav | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Kadaň – Třebíč | 4:3 (po pr.) | | | Beroun – Motor ČB | 3:1 (kon.) |
Jihlava – Olomouc | 5:4 (po pr.) |
Spartak Moskva – Omsk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Doněck – Chanty-Mansijsk | 2:0 (kon.) | | | Minsk – Jekatěrinburg | 2:0 (kon.) |
Záhřeb – Barys | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 5:3 (kon.) |
Klášterec nO – Jablonec n/N | 6:7 (kon.) | | | Řisuty – Klatovy | 9:4 (kon.) | | | Nymburk – Vrchlabí | 4:1 (kon.) |
Poruba 2011 – Orlová | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Technika Brno | 6:4 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 4:2 (kon.) |
Břeclav – Nový Jičín | 5:4 (3:2 po s.n.) | | | Val. Meziříčí – Prostějov | 2:8 (kon.) | | | Kolín – Sokolov | 1:3 (kon.) |
Bílina – Děčín | 3:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Tábor | 2:4 (kon.) | | | Kobra – Jindř. Hradec | 4:3 (kon.) |
Pelhřimov – Milevsko | 5:2 (kon.) |
Jihlava – Hr. Králové | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 3:4 (kon.) |
Sparta – HC Litvínov | 7:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) | | | Ústí n/L – HC Plzeň | 2:5 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 3:0 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 5:4 (kon.) |
Písek – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Letňany – Chomutov | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Slavia | 3:2 (kon.) |
Zlín – Vsetín | 5:3 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 4:5 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 3:1 (kon.) |
HC Plzeň – Slavia | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Vítkovice – Olomouc | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 4:3 (2:1 po s.n.) |
HK Riga – K. Vary | 3:2 (kon.) |
Chrudim – Jonsdorfer | 5:4 (kon.) |
Kobra Praha B – Zbraslav | 5:1 (kon.) | | | SK Karviná – Rožnov p. R. | 13:2 (kon.) | | | Příbram – Poděbrady | 4:1 (kon.) |
Mar.Lázně – Vřesová | 7:10 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Ostroh | 6:2 (kon.) | | | Brumov – Uničov | 3:5 (kon.) |
Rosice – Kroměříž | 5:7 (kon.) | | | Uh.Brod – Blansko | 4:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. B – Bohumín | 2:6 (kon.) |
Tábor B – Božetice | 3:2 (kon.) | | | Strakonice – HC Vimperk | 7:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Lev Benešov | 10:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uh. Hradiště | 8:3 (kon.) | | | Mělník – Jesenice | 4:2 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Stadion Cheb B | 10:4 (kon.) |
Písek – Soběslav | 10:1 (kon.) | | | Lomnice n/P – Frýdlant | 6:3 (kon.) | | | V.Popovice – Vlašim | 9:4 (kon.) |
Hvězda Praha – Bohemians | 7:4 (kon.) | | | Letňany – Roudnice | 9:3 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 0:4 (kon.) | | | SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 3:6 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 2:4 (kon.) |
konec
HC Tygři Klášterec nad Ohří
6:7
(1:3, 1:2, 4:2)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Miroslav Bartoš
Branky a nahrávky:
4. Pražák (Mála), 31. Miklovič (Heindl, Řepík), 44. Miklovič (Loučka, Mašek), 45. Hanták, 49. Deveri, 50. Deveri (Mála, Žižka) – 3. Bittner, 8. Nevyhoštěný (Liška, Bittner), 14. Čechura (Nevyhoštěný, Stehno), 27. Tondr (Šulc), 36. Nevyhoštěný (Bittner, Liška), 44. Šulc (Bříšká), 46. Bříška (Tondr, Zeman)
Rozhodčí: D.Šmíd, M.Kopáč, O.Kokrment
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Tygři Klášterec nad Ohří:
Damašek (Tichý) – Loučka, Koblitz, Pražák, Štrach, Jáchym, Žižka, Diviš, Miklovič, Řepík, Matějka, Deveri, Mašek, Horváth, Kabeláč, Pokorný, Mála, Freiberg, Hanták, Heindl
Náhradníci:
Trenér:
HC Vlci Jablonec nad Nisou: Příhoda (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Bittner, Čechura, Abraham, Zeman, Peřina, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Liška, Stehno, Mulač, Brokeš, Frk, Hloušek, Miškovský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vlci Jablonec nad Nisou: Příhoda (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Bittner, Čechura, Abraham, Zeman, Peřina, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Liška, Stehno, Mulač, Brokeš, Frk, Hloušek, Miškovský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: D.Šmíd, M.Kopáč, O.Kokrment
Diváci:
Klášterec se přibližuje na rozdíl jedné branky. Branku vstřelil DANKO DEVERI. Asistence František Mála, Michal Žižka.