Třinec – K. Vary 3:1 (kon.) | Plzeň – Kladno 3:5 (kon.) | Chomutov – Pardubice 2:5 (kon.)
Zlín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Liberec – Slavia 2:1 (3:1 po s.n.)
Sparta – Litvínov 7:0 (kon.)
Piráti Chomutov
2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 01.10.2013, 17:30 • SD Arena • Tipsport extraliga

Nejlepším hráčem Pardubic se stává Robert Kousal. Na straně domácích to je Jaroslav Svoboda. (19:54:27)

60:00

59:50
    Posledních deset vteřin utkání.

59:20
    Piráti vyhazují.

59:02
    Ještě jedno vyloučení. Dvě minuty za sekání dostal Marek Sikora.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:25
    Tomáš Zohorna vzal zakončení při přečíslení sám na sebe a jeho pokus směřoval mimo branku domácích.

57:54
    Na ledě již také Tomáš Zohorna.

57:16
    Jiří Vašíček je na ledě a Pardubice jsou ve čtyřech.

57:00
    Dalších několik neúspěšných pokusů domácích.

56:28
    V další obrovské šanci se ocitl David Hruška, ale nedokázal puk dostat za brankáře.

56:09
    Piráti se dostali do útočného pásma a začali kombinovat. Střelu směrem na Salfického vyslal Lukáš Pulpán. Brankář byl úspěšnější.

55:58
    Pardubice vyhazují.

55:54
    Tomáš Divíšek inkasoval krosček od Tomáše Zohorny a Piráti si zahrají přesilovou hru pěti proti třem.

55:33
    Domácí jsou v plném počtu a mají téměř minutu a čtyřicet vteřin dlouhou přesilovku.

55:16
    Pardubičtí nedokázali vyvézt kotouč ze svého pásma a Piráti i ve čtyřech si dokázali vybojovat faul. Dvě minuty za držení protihráče pro Jiřího Vašíčka.

55:06
    André Lakos vyslal střelu od modré. Salfický pozorný.

54:20
    Všechny střely z blokovány. Piráti se nakonec dokázali osvobodit a Pardubice musí rozjíždět nový útok až ze svého obranného pásma.

53:56
    Pardubičtí jsou usazeni v útočném pásmu.

Jan Hošic

Branky a nahrávky: 1. Bartečko (Divíšek, Hruška), 32. Svoboda (Bartejs) – 3. Tybor, 7. Cetkovský (Nosek, Zohorna), 11. Radil (Kousal), 26. Číp (Tybor), 51. Kousal (Radil)

Piráti Chomutov: Řehoř(Hanuljak) – Malec, Lakos, Šulák, Pulpán, Bartejs, Kučný, Mazanec – Bartečko, Svoboda, Balej, Kubinčák, Divíšek, Hruška, Šagát, Sikora, Hřebejk, Račuk, Kämpf, Kaše
    HC Dynamo Pardubice: Salfický(Růžička) – Kočí, Píša, Ďaloga, Benák, Vašíček, Gregorc, Čáp – Somík, Sýkora, Marha, Zohorna, Nosek, Cetkovský, Starý, Kousal, Radil, Tybor, Číp, Veselý, Řezníček

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Charvát, Frodl