Chabarovsk – HC Slovan 2:5 (kon.) | Vladivostok – Lev 2:3 (po pr.) | Novokuzněck – CSKA Moskva 2:3 (po pr.)
Novosibirsk – Riga 1:4 (kon.) | Kazaň – Mytišči 4:2 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 3:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:5 (1:4, 1:1, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Úterý 01.10.2013, 10:00KHL

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (12:09:39)

Je dobojováno! Hosté díky skvělé první třetině vítězí v dnešním utkání. Lepším týmem byli ale pouze v první zmíněné periodě, dvě následující třetiny jsme sledovali velmi vyrovnaný hokej se stejným množstvím šancí na obou stranách.

60:00

59:21
    Pokus hostujícího Škouly od modré čáry, Murygin je připraven.

59:00
    Ohlášena poslední minuta utkání, na výsledku se již nic moc nezmění.

57:57
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a v poklidu kombinují. Ke střele se však zatím nemají.

57:00
    Zápas se prakticky již jen dohrává, o výsledku je již rozhodnuto.

55:54
    Kukumberg se řítil sám na domácího brankáře, v kontaktu s domácí obranou ale upadl a místo puku dopravil do branky sám sebe. Po krátké úpravě domácí brány budeme moci pokračovat.

54:56
    Hosté se soustředí již převážně na defenzívu. Domácí, kteří by měli hrát aktivní hokej, však za svým soupeřem zaostávají, jako kdyby byli již s výsledkem smířeni.

52:59

52:31
    Hostům se podařilo vyhodit puk z obranného pásma.

52:08
    Prudká rána Ježova od modré, před Kopřivou se o dorážku snažili další hráči Amuru, Kopřiva byl však bezchybný.

51:17
    Slovan je již ve čtyřech.

51:10
    Hosté se ihned po buly osvobozují.

51:05
    Za držení je vyloučen hostující Vondrka. Domácí budou mít krátkou výhodu pěti proti třem. Trvat bude 15 vteřin.

50:40
    Domácí se nemohou dostat do útočného pásma, Slovan aktivně brání.

50:20

49:50
    Domácí Litovčenko se prokličkoval mezi dvěma obránci Slovanu, byl ale již velmi blízko Kopřivovi a proto nedokázal zakončit přesněji.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 9. Junkov (Petružálek), 32. Šiškanov (Korotkov) – 4. Mojžíš, 8. Kukumberg (Hudáček), 15. Miklík (Vondrka), 20. Mikuš, 26. Netík (Bartovič)

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Reese, Ježov, Bykov, Terjajev, Sedunov, Bilalov – Muršák, Tarasov, Krjukov – Korotkov, Junkov, Petružálek – Lugin, Litovčenko, Orlov – Fisenko, Šiškanov, Smurov, Klimčuk.
    HC Slovan Bratislava: Kopřiva (Godla) – Škoula, Kutlák, Mojžíš, Sersen, Mihálik, Sigalet, Stajnoch – Miklík, Vondrka, Olvecký – Netík, Bartovič, Mikuš – Kukumberg, Matoušek, Hudáček – Kolena, Kudrna, Dano, Bakoš.

Rozhodčí: Bondar, Komarov – Majuša, Palej