Třinec – Vltavín 4:2 (kon.)
FK Třinec
4:2 (0:2)
Loko Vltavín
Sobota 05.10.2013, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního dne!

Vltavín dnes nepodal vůbec špatný výkon, pokud mluvíme především o první pětačtyřicetiminutovce. Ve druhé půli ale čtyřikrát inkasoval a nakonec nezískal ani bod. V tabulce zůstává Loko na posledním 16. místě s pěti body a za týden doma přivítá v pražském derby zápase Žižkov. Slezané se díky dnešnímu zisku posunou na 11. příčku před zlínský Fastav a příští neděli je čeká také prestižní derby. Třinečtí totiž pocestují na hřiště druhé Karviné.

Je dobojováno a tři body nakonec bere domácí mužstvo! První půli sice naprosto prospalo a po brankách Matějky a Pečeni prohrávalo 0:2, ovšem do druhého poločasu jako by nastoupil úplně jiný Třinec. V 55. minutě snížil Čtvrtníček, který se prosadil hlavou. Stejným způsobem pak také vyrovnal Cigánek v 72. minutě. Právě pro Cigánka to bylo dnes velmi povedené představení, neboť o osm minut později přidal svou druhou branku, která se nakonec ukázala jako vítězná. V 83. minutě ještě pojistil třinecké vítězství po samostatném úniku Gavlák.

90+1
    Cigánek fauloval Matějku a hosté mají možnost poslední šance v podobě standardní situace z pětatřiceti metrů.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 398 diváků.

90
    Nastavuje se jedna minuta nad rámec normální hrací doby.

90
    Vltavín dostává po teči Malíře možnost rohového kopu.

89
    Velner fauloval Maříka, který už si staví míč k přímému kopu.

88
    Zdá se, že Slezané divoké utkání v poklidu dohrají.

87
    Předotovi střela z voleje vůbec nesedla a vykopávat bude třinecký gólman Bruk.

86
    Míče se zmocnil Vltavín a kombinuje.

85
    Hupka chyboval na půli hřiště, ale Očovanův centr doletěl o několik okamžiků později až za branku Bruka.

84
    Domácí hráči se uklidnili a drží míč na svých kopačkách.

83
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí jsou teď na koni, TOMÁŠ GAVLÁK postupoval od poloviny hřiště sám společně s Gulajevem a akci sám zakončil přesnou střelou – 4:2!

81
    Odchází Vladimír Valíček a nahrazuje ho David Mařík.

80
    Po rohu se míč odrazil k PETRU CIGÁNKOVI, ten napřáhl, jeho střela byla tečována někým z hostujících beků a míč nakonec doputoval za Čabova záda – 3:2!

78
    Málek vyslal kolmici na Malíře, ten ale místo střely volil kličku a nic z toho nebylo!

Ondřej Zoubek

Branky: 55. Čtvrtníček, 72. Cigánek, 80. Cigánek, 83. Gavlák – 31. Matějka, 37. Pečeňa

Karty:   23. Čtvrtníček (TRI), 30. Cigánek (TRI), 59. Matoušek (TRI), 61. Malíř (TRI) – 27. Bureš (VLT), 53. Matějka (VLT), 58. Valíček (VLT)

FK Třinec: Bruk – Velner, Hupka, Cigánek, Matoušek – Malíř (C), Motyčka (46. Ceplák), Málek, Wojnar – Adamek (46. Gavlák), Čtvrtníček (77. Gulajev). Trenér: Pavel Hajný.
    Náhradníci: Brych – Sporysz, Joukl, Gulajev, Čelůstka, Ceplák, Gavlák.

Loko Vltavín: Čaba – Bureš, Kozák, M. Pávek (C), Hájek – Láncz (70. Předota), Pečeňa, Valíček (83. Mařík), Podzimek – Očovan, Matějka. Trenér: Milan Knížek.
    Náhradníci: O. Pávek – Mařík, Předota, Tenkl, Zelenka, Klán.

Rozhodčí: Petr Mikel – Stanislav Pochylý, Jan Machálek