Club Brugge – Leuven 1:0 (kon.) | Charleroi – Lokeren 2:1 (kon.) | Mechelen – Cercle Brugge 1:2 (kon.)
Lierse – Mons 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Oostende 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren
2:0 (1:0)
KV Oostende
Sobota 05.10.2013, 20:00 • Freethiel Stadion • Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:09:38)

Utkání je u konce! Od první minuty byl na hřišti pouze jeden tým. Domácí šli po brance Henkense z 38. minuty do vedení. Na začátku druhého poločasu zvýšil na 2:0 Sterckx a když dostal hostující Brouckaert v 58. minutě červenou kartu, o výsledku bylo rozhodnuto. Domácí si tak připisují vůbec první výhru v tomto ročníku.

90+3
    Žlutou kartu ještě v závěru zápasu vidí hostující Berrier. Vypadá to, že to bylo to poslední, co se v tomto zápase událo.

90+2
    Tentokráte si pro míč došel Coosemans, který už hledá, komu by rozehrál.

90+1
    Domácí obrana odvrací jen za cenu dalšího rohu.

90
    Vybojovali svůj třetí roh v tomto zápase.

89
    Hosté se ještě snaží alespoň zkorigovat skóre.

88
    Až teď došlo k přerušení. Demjan nahrazuje Veselinoviće.

86
    Vypadá to, že domácí budou ještě střídat. Za postranní čarou už postává Demjan.

85
    Domácí fanoušci si ale přejí ještě jednu branku, dočkáme se jí?

84
    Střelecký pokus Berriera končí nad bránou Coosemanse, který v dnešním zápase neměl téměř žádné vážnější problémy.

83
    Dobrou obranou práci teď předvedl Bojović, který se dočkal hlasitého potlesku.

81
    V ofsajdové pasti hostující Siani.

80
    Nepřesnosti na obou stranách, zápas si teď nejvíce užívají domácí fandové.

79
    Útočný faul odpískán hostujícímu Fernandovi.

78
    Spíše se nehraje. Oba celky už si jsou vědomi, jak zápas dopadne.

77
    Hosté využívají posledního střídání. Fernando přichází na úkor dnes nevýrazného Depoitreho.