Manchester City – Everton 3:1 (kon.) | Cardiff – Newcastle 1:2 (kon.) | Fulham – Stoke 1:0 (kon.)
Hull City – Aston Villa 0:0 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Sunderland – Manchester Utd. 1:2 (kon.)
Fulham FC
1:0 (0:0)
Stoke City
Sobota 05.10.2013, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (17:55:54)

Fulham doma po hodně tuhém zápase poráží Stoke City 1:0. O jedinou branku utkání se postaral střídající Bent, který v 83. minutě zajistil domácím tři body.

Co se týče zásluh a nezásluh, tak měli domácí poměrně štěstí. Stoke City bylo dnes minimálně stejně tak výkonné, jako domácí. Mírně navrch měli hráči Stoke, nevytvářeli si ale mnoho větších šancí a hlavně – nevstřelili branku. Proto dnes odchází bez bodu.

90+4
    Senderos v závěru potrestán žlutou kartou.

90+3
    Hodně nepovedená střela Assaidiho, balon mají domácí.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Roh pro Fulham.

89
    Stockdale stahuje centr z levého křídla Stoku, domácí si hlídají vedení dobře.

88
    Dlouhým odkopem se prezentoval Stockdale, míč mají domácí na útočné půli.

86
    Hosté střídají, odejde Jonathan Walters, nahradí jej Peter Crouch.

85
    Hodně krutý gól pro Stoke, to bylo v posledních minutách výrazně aktivnější. Hraje se ale na góly, domácí tak aspirují na tři body.

83
    Fulham právě vstřelil branku!
    Obrovská euforie nyní panuje na Craven Cottage! O střelu se nejprve pokoušel z hranice vápna Kasami, jeho ránu ale zblokoval obránce k DERENU BENTOVI. Ten v ideální pozici ještě stihl zasekávačku a zakončil s klidem do prázdné.

81
    Největší šance Fulhamu v utkání! Riether unikl sám na branku, domácí obránce nebyl ale v nejlepším úhlu, navíc na něj tlačil dotírající soupeř. Begovič tak vyráží na roh!

80
    Stoke zahrávali další rohový kop, míč od vlastní tyče na poslední chvíli odkopl Senderos.

78
    Nebezpečnou akci hostů zachraňují fotbalisté Fulhamu jen za cenu rohového kopu soupeře.