Manchester City – Everton 3:1 (kon.) | Cardiff – Newcastle 1:2 (kon.) | Fulham – Stoke 1:0 (kon.)
Hull City – Aston Villa 0:0 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Sunderland – Manchester Utd. 1:2 (kon.)
Sunderland AFC
1:2 (1:0)
Manchester United
Sobota 05.10.2013, 18:30 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Dnešní zápas je u konce! Po první půli vypadalo, že Ďáblové budou mít velký odvést si body ze Sunderlandu, když domácí vedli 1:0 po brance Gardnera, ale do druhé půlky přišel úplně jiný tým. Vyrovnání přišlo z nohy Januzaje v 55. minutě. Dokonalý zápas pro tohoto osmnáctiletého belgického super talenta nastal v době, kdy otočil vývoj utkání famózní trefou na 1:2! Další branka již nepadla, Ďáblové si tedy odváží plný počet bodů na Old Trafford. To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou. (20:35:54)

90+5
    Ani tentokrát se to domácím nepodařilo! Do úniku se dostal Cleverley, brankář Westwood byl na polovině United. Avšak záložník Manchesteru byl značně unavený, nebyl tedy příliš rychlý a o míč přišel.

90+4
    Z prvního rohu domácí neudeřili, když střelu zblokoval Wayne Rooney. Následuje další!

90+4
    Šance pro Sunderland! Do vápna si nabíhá také brankář Westwood, domácí totiž budou zahrávat rohový kop!

90+3
    Z půlky hřiště přiletěl míč do vápna Manchesteru, Valencia jej však odkopl až na půli hřiště. Domácím zbývá pouhých 140 vteřin.

90+2
    Hráči Manchesteru skvěle taktizují, když drží míč pouze u rohového praporku a nikam nespěchají.

90
    Nastavovat se bude 5 minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Zdálo se, že Wayne Rooney ztratí míč, tak si pomohl tak, že po střetu s protihráčem upadl. Rozhodčí hru přerušil pro faul. Anglický útočník pád maličko přihrál.

89
    Mohlo být rozhodnuto, ale Robin van Persie nemá svůj den. Valencia ho vysunul přesným pasem za obranu, nizozemský střelec běžel nikým nehlídaný na Westwooda, ale tváří v tvář brankáři neuspěl, když netrefil branku!

88
    Welbeck nyní zahrál velmi chytře, když nezazmatkoval mezi dvěma hráči a udržel kulatý nesmysl na svých kopačkách. Cenné vteřinky ubíhají...

86
    Giaccherini se pokusil ve vápně najít spoluhráče, ale bez úspěchu. Neujal se ani následný centr Čelůstky. Míč tak získali hosté, přesněji Valencia.

85
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Rafael, přichází Chris Smalling.

84
    Šance pro Sunderland! Larsson se z velkého úhlu pokusil nacentrovat mezi velkou hromadu spoluhráčů, ale jeho pokus odklidil do velké vzdálenosti od svatyně hostujícího brankáře Vidić.

82
    Rafael si popotáhl míč z křídla na střed a vyzkoušel pozornost brankáře. Westwood se ale zaskočit nenechal.

80
    Welbeck nyní předvedl, jak moc rychlé nohy má. Když si obhodil posledního hráče Sunderlandu, musela přijít zákonitě ruční brzda. John O'Shea ho tvrdě sestřelil a může být rád, že viděl pouze žlutou kartu.

78
    Rafael nyní předvedl velmi zbytečný zákrok, když na půli hřiště tvrdě sestřelil soupeře. Žlutá karta je jednoznačně na místě.

77
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Luis Nani, přichází Danny Welbeck.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Antonio Valencia.

76
    Hráči Sunderlandu nyní kombinují pouze kolem středového kruhu a nevědí, jak se dostat hlouběji do obrany Manchesteru. Vše skončilo tak, že Čelůstka poslal nepřesný centr. Následuje střídání Manchesteru...