Schalke – Augsburg 4:1 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 2:0 (kon.) | Stuttgart – W. Brémy 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Braunschweig 0:2 (kon.) | Mohuč – Hoffenheim 2:2 (kon.) | Leverkusen – Bayern 1:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
0:2 (0:1)
Eintracht Braunschweig
Sobota 05.10.2013, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:27:28)

Držení míče: 63% : 37%

Sudí Winkmann právě ukončil dnešní utkání, které dopadlo naprosto neočekávaně. Bundesligový nováček, Eintracht Braunschweig, dokázal zvítězit na půdě Wolfsburgu, pro které to je velmi zdrcující porážka. Hosté je totiž dokázali přehrát naprosto taktickým výkonem a navíc dokázali potrestat velké mezery v defenzivě Wolfsburgu. Po vítězném prvním poločase dokázal Eintracht ve druhém poločase navýšit své skóre na 2:0, když se po dalším rychlém protiútoku dokázal prosadit Kumbela, který tak stanovil konečné skóre na 2:0.

90+3
    Probíhají již poslední vteřiny utkání, fanoušci Braunschweigu v hledišti slaví skvělé vítězství, vůbec první vítězství v prvoligové soutěži!

90+2
    Hosté ubránili rohový kop, přesto domácí zůstali u míče, ale nepřesným centrem se o něho záhy připravují.

90+1
    Mezitím pohled na tribuny, kde již zklamaní diváci odchází...

90+1
    Ještě tři minuty se nastaví nad rámec základní hrací doby, domácí vybojovali roh.

90
    Rodriguez rozehrává volný kop z nějakých třiceti metrů, míč letí vedle branky.

89
    D. Caligiuri faulován na polovině soupeře, ještě šance pro VfL.

88
    Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Dennis Kruppke.

87
    Domácí již vědí, že tento zápas nevyšel a pravděpodobně nezískají s posledním týmem ligy ani bod!

86
    Braunschweig právě vstřelil branku!
    Banaglio ještě zkouší naznačit, že se jednalo znovu ofsajd, tentokrát však již žádný máván nebyl, parádní protiútok hostů, kdy M. Caligiuri z pravé strany přesně nachází zcela volného DOMI KUMBELU a ten přesnou střelou překonává padajícího Benagliu, senzace je na světě!

85
    Ofsajd pískán na druhé straně, byť se tentokrát evidentně o žádný nejednalo, nevadí, hraje se dál.

85
    Gustavo vrací zpět Naldovi, jenže domácí nemají kudy, prostor v šestnáctce hostů je opravdu velmi dobře zahuštěný.

84
    Nicméně faulem Bolanda, za který záložník Eintrachtu dostává žlutou kartu, končí snaha hostů a hrát mohou opět domácí.

84
    Domácí tentokrát necentrují, ale rozehrávají "na krátko", to ale nevyšlo, hrát mohou hosté.

83
    Rozehrává opět Rodriguez, ale Davari vyráží na další roh, tentokrát z levé strany.

83
    Rodriguez rozehrává volný kop z pravé strany. Ale po hlavičce bránícího hráče Eintrachtu je to rohový kop z pravé strany.