Monaco – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Guingamp – Rennes 2:0 (kon.) | Lille – Ajaccio 3:0 (kon.)
Nantes – Évian TG 3:0 (kon.) | Toulouse – Nice 1:0 (kon.) | Valenciennes – Remeš 1:1 (kon.)
EA Guingamp
2:0 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 05.10.2013, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

A to je ode mne vše. U dalších utkání z francouzské soutěže napočtenou. (21:57:47)

Červené karty: 0 – 1

Je dobojováno! Celý zápas rozhodla druhá půle, ve které byli domácí efektivní v zakončení. Nejprve po rohu Atika zakončoval hlavou Sorbon. V 64. minutě se nechal zbytečně vyloučit hostující kanonýr Oliveira, čehož domácí využili o 6 minut později. Mandanne dostal míč do běhu, obhodil si Costila a jeho práci dokončil Yatabaré. Od té doby domácí již kontrolovali vytvořený náskok.

90+5
    Alessandrini se po levé straně nedostal příliš daleko, míč pro domácí.

90+5
    Běží poslední minuta nastavení.

90+4
    Steeven Langil se dostal do brejku, ale tváří v tvář Costilovi nebyl úspěšný.

90+4
    Možná jeden z posledních útoků hostů.

90+3
    Ani na druhé straně se vysokým centem neprosadil Diallo.

90+3
    Dlouhý pas Pitroipa nezkrotil, odkop od branky Assembého.

90+2
    Diváci svému celku aplaudují ve stoje.

90+1
    Atik zahrával přímý kop asi 36 metrů, pře Costilem mohl tečovat někdo z domácích, ale na letící míč nedosáhl.

90
    Nad rámec základní hrací doby se bude nastavovat 5 minut.

90
    Běží poslední minuta druhého poločasu, s míčem na vlastní polovině hrají domácí.