Monaco – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Guingamp – Rennes 2:0 (kon.) | Lille – Ajaccio 3:0 (kon.)
Nantes – Évian TG 3:0 (kon.) | Toulouse – Nice 1:0 (kon.) | Valenciennes – Remeš 1:1 (kon.)
FC Nantes
3:0 (2:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 05.10.2013, 20:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

V dnešním utkání vítězí zcela zaslouženě Nantes 3:0. Dvě branky domácích vstřelil v prvním poločase kanonýr Đorđević a třetí zásah přidal po změně stran Djilobodji. Hosté měli především v prvním poločase několik slibných příležitostí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo, a tak odjíždí z Nantesu s prázdnou. Naopak domácí pokračují ve spanilé jízdě letošní sezónou! To je z dnešního utkání vše, děkuji za pozornost a příjemný zbytek sobotního večera. (21:51:39)

90+1
    Sudí Duhamel bude nastavovat 2 minuty.

90
    Domácí kombinují kolem středového kruhu a čekají na závěrečný hvizd.

88
    Zaplněné tribuny vyprovází své miláčky bouřlivým potleskem. Musím konstatovat, že ten je zcela zasloužený! Nantes bude na domácí půdě určitě nepříjemným soupeřem pro všechny týmy ze špice tabulky. I PSG zde vyhrál s odřenýma ušima.

86
    Platonická snaha ze strany hostů končí v náručí brankáře Rioua.

84
    Závěrečné minuty se hraje pouze z povinnosti. Fotbalisté Évianu už by se nejraději viděli v útrobách stadiónu.

82
    Veretoutova střela končí vysoko nad brankou. I přesto sklízí aktivní záložník domácích zasloužený potlesk. Dnes patří k nejlepším hráčům na hřišti!

79
    Na závěrečné minuty přichází i Trebel, odpočívat jde Touré.

79
    Domácí trenér střídá. Jedná se hned o dvojnásobné střídání. Za bouřlivého potlesku odchází Gakpé, kterého nahradí Aristeguieta.

77
    Už si dovolím tvrdit, že je o vítězi dnešního utkání rozhodnuto. Ve fotbale se může stát všechno, ale Nantes má zápas v této fázi zcela pod kontrolou.

75
    Střídání na straně domácích. Ze hry je stažen Nicoliță, do hry se podívá Pancrate.

74
    A následovat bude další roh. Že by se hosté nadechli k náporu?

74
    Rohový kop pro hosty.

72
    Hra se nyní odvíjí ve středu hřiště. Aktivnějším týmem je sice Évian, ale ten si nedokáže ve druhém poločase vypracovat gólovku.

70
    Cambon se ještě na hřišti příliš neohřál a už vidí žlutou kartu. Nicméně zcela zaslouženou.

66
    Trenér Évianu Dupraz sahá k poslednímu střídání. Do sprch míří Barbosa, na jeho místo přichází čerstvý štírek Sougou.

65
    Nantes právě vstřelili branku!
    PAPY MISON DJILOBODJI se coby obránce vydal na výlet do pokutového území a hned to končí brankou, když dokázal zúročit přesný centr z kopačky Veretouta.