Elche – Espanyol 2:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Levante – Real Madrid 2:3 (kon.)
Barcelona – Valladolid 4:1 (kon.)
Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 05.10.2013, 18:00 • Rayo Vallecano (de Vallecas Teresa Rivero) (Madrid) • Španělská LaLiga

Tolik tedy z tohoto zápasu, díky za pozornost a u dalších přenosů se těším zase příště. (19:51:20)

Je dobojováno. Nakonec to těsné vedení domácí udrželi a tři body patří právě jim. Jsou hodně důležité a to vítězství je vydřené. Ve druhém poločase byli hosté mírně lepší, ale pak zaváhali v obraně, minutu před koncem se urodila penalta, kterou vybojoval Viera a sám ji následně také proměnil.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jonathan Viera (Rayo Vallecano).

90+2
    Haris Seferović se opřel střely a brankář Rubén byl připraven. Nepřipustil žádné komplikace.

90
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Imanol Agirretxe, přichází Rubén Pardo.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec tohoto zápasu a Rayo je velice blízko k zisku tří bodů a vítězství.

89
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Tak tohle se asi už nečekalo, ale přesto jsme se dočkali branky. Poslední tým tabulky je velice blízko důležitým třem bodům. Sám postižený JONATHAN VIERA se postavil k míči a poslal jej k pravé tyči Bravovy brány. Hostující strážce šel přesně na druhou stranu.

88
    Žlutou kartu dostává za svůj prohřešek Claudio Bravo (Real Sociedad San Sebastian).

87
    Tak teď pozor. Domácí budou kopat penaltu. Jonathan Viera byl zastaven nedovoleně ve vápně brankářem Bravem a je to jasný puntík.

86
    Už se hraje posledních pět minut dnešního mače, stále to vypadá, že se oba celky rozejdou smírně.

85
    Problém je v tom, že už domácí trenér nemůže střídat, zatím jsou hráči Raya v deseti.

84
    Andrián utrpěl v jednom ze soubojů menší úraz, na čele byla vidět i krev, no vypadá to, že klubový lékař bude muset ošetřít svého hráče. Nějaké to šití možná proběhně.

82
    Už to příliš nevypadá, hra je rozháraná, chybí přesnost v kombinacích.

81
    Mohlo se přeci jen měnit skóre, střídající Seferović pořádně vystrašil brankáře Rubéna, ten však jeho projektil vyboxoval před sebe a Tito jej odpálil do bezpečí.

79
    Ještě zhruba jedenáct minut a hra se často kouskuje různými přestupky, v té druhé části to není pěkný fotbal. Labužník a fanda španělské ligy si dnes na své rozhodně nepřijde.

77
    Rayo je poslední a případný bod by nic moc neřešil, sice je teprve osmé kolo, ale pro hráče je vždy psychicky lepší, když jsou pryč z posledních pater tabulky.