Toronto – Ottawa 5:4 (2:0 po s.n.) | Montreal – Philadelphia 4:1 (kon.) | Boston – Detroit 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Buffalo 4:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.) | Chicago – Tampa 2:3 (0:1 po s.n.)
St. Louis – Florida 7:0 (kon.) | Dallas – Washington 2:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 3:4 (po pr.)
Vancouver – Edmonton 6:2 (kon.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.)
Boston Bruins
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Detroit Red Wings
Neděle 06.10.2013, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný nedělní den. (04:29:09)

3.Jordan Caron (BOS) 1+0

Boston si ve třetí třetině své vedení pohlídal a ještě přidal jednu branku zásluhou Cháry, který se prosadil v 53. minutě. Detroit si tedy dnes připisuje první porážku v sezóně, zatímco Boston dnes podruhé vítězí.

60:00

59:42
    Abdelkader si vyměnil v rohu kluziště kotouč s Dacjukem, který se ale do zakončení natlačit nedokázal.

59:13
    Detroit se dostal do útočného pásma Bostonu, ale k ohrožení branky se nedostává.

58:31
    Z levého kruhu vystřelil Paille a donutil Howarda k zákroku betonem.

58:07

57:53
    Puk je za brankou Howarda. Boston ubrání i toto oslabení.

57:36
    Rask si připisuje další zákrok. Tentokrát proti střele Clearyho.

57:00
    Až nyní se dostal do zakončení Kronwall, ale jeho pokus bekhendem dokázal Rask vyrazit.

56:36
    Detroitu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.

56:07
    Detroit si zahraje přesilovou hru, když je za podražení vyloučen na 2 minuty Krejčí.

55:17
    Na druhé straně se pokusil prosadit Dacjuk, ale ani jeho střela si nenašla cestu do branky.

54:36
    Z modré čáry poslal kotouč na Howarda Seidenberg, ale brankář Detroitu jej s přehledem vyráží.

53:36
    Detroitu se nedaří usadit v útočném pásmu, aby si vytvořil potřebný tlak.

52:58
    Od modré čáry vystřelil Kindl, ale jeho pokus šel mimo branku.

52:17
    Bruins právě vstřelili branku!
    Obránci Detroitu pozapomněli na ZDENA CHÁRA, který se dostal po přihrávce od Kruga před Howarda, kterého po kličce do bekhendu překonal. Asistence: Torey Krug, Milan Lucic.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 10. Krug (Lucic, Krejčí), 21. Marchand (Boychuk, McQuaid), 28. Caron (Smith), 53. Chára (Krug, Lucic) – 17. Zetterberg (Abdelkader, Dacjuk)

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Boychuk, Chára, Hamilton, Seidenberg, McQuaid, Krug – Eriksson, Bergeron, Marchand – Iginla, Krejčí, Lucic – Smith, Kelly, Caron – Thornton, Campbell, Paille
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, Kindl, DeKeyser, Smith, Quincey – Abdelkader, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Weiss, Franzen – Bertuzzi, Andersson, Cleary – Tatar, Emmerton, Miller

Rozhodčí: Joannette, O'Rourke – Barton, Murphy