Havířov – Litoměřice 4:1 (kon.) | Jihlava – Šumperk 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 0:3 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:1 (3:2 po s.n.)
Ústí n/L – Motor ČB 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
8:4 (2:1, 3:1, 3:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 09.10.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Jihlavská Dukla nakonec nad Salithem Šumperk zaslouženě vítězí, navzdory rozpačitému začátku. Hned dva domácí hráči – Adam Zeman a Marek Prokš – docílili hat-tricku, což je poměrně unikátní statistický zápis. Hosté vykřesali jiskřičku naděje v úvodu třetí třetiny po dvou slepených gólech, záhy poté ale znovu inkasovali a odjíždějí domů s prázdnou.

Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (19:58:54)

60:00

58:55
    Haas v dobré pozici před Rittichem míjí jihlavskou branku!

57:15
    Domácí drží puk na hokejkách a kontrolují závěr utkání.

56:26
    Mocek z mezikruží přestřelil branku.

54:24

53:03
    Navzdory početnímu oslabení drží puk na svých holích převážně domácí.

52:24
    Malec (JIH) vyloučen za hákování.

51:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    MAREK PROKŠ střílí hat-trick. Po ráně Zemana od modré se jihlavský hráč dostal k odraženému puku a zasunul jej do odkryté branky. Asistence: Adam Zeman.

50:45
    Hosté tentokrát své oslabení zvládli a jsou na ledě kompletní.

48:45
    Staněk (SUM) dostává 2 minuty za hákování.

47:40
    Domácí jsou po dvojici vstřelených gólů lepší a tlačí se do útoku.

46:53
    Přečíslení dvou na jednoho zakončuje po nahrávce Čachotského do odkryté branky znovu ADAM ZEMAN. Asistence: Tomáš Čachotský.

44:29
    Jihlava ale bleskově odpovídá. ADAM ZEMAN se prosazuje po střele od modré a je to znovu o dvě branky. Asistence: Tomáš Čachotský a Marek Prokš.

43:48
    Draci právě vstřelili branku!
    MARTIN NOVOTNÝ propálil od modré vše, co mu stálo v cestě, a v Jihlavě se rodí velmi zajímavá koncovka utkání. Domácí vedou už pouze o gól. Asistence: Patrik Moskal.

43:37
    Kadlec (JIH) vyloučen za podražení.

42:43
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek, poté co ALEŠ HOLÍK využívá přesilovou hru v úvodu třetí třetiny! Asistence: Marek Haas.

41:30
    Martin Kuřítko (JIH) potrestán menším trestem.

40:01

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 7. Prokš (Zeman, Dobrovolný), 19. Zeman (Prokš, Čachotský), 32. Malec (Dobrovolný), 32. Velecký (Hubáček, Mocek), 38. Prokš (Zeman), 45. Zeman (Čachotský, Prokš), 47. Zeman (Čachotský), 52. Prokš (Zeman) – 15. Plášek (Haas), 27. Kucsera (Hulva), 43. Holík (Haas), 44. Novotný (Moskal)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný, Stebih, Mocek, Podlipnik, Kotvan, Zadražil, Kaláb – Čachotský, Zeman, Prokš – Velecký, Hubáček, Seman – Kuřítko, Kadlec, Malec – Březina, Jaroš
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Holík, Bail, Sedlák, Tesařík, Novotný, Starý, Pastor – Haas, Plášek, Půhoný – Brunec, Hulva, Červenka – Staněk, Moskal, Žálčík – Kolouch, Kucsera, Cink – Langr

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Svoboda