Senica – Brno 0:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Sparta 0:3 (kon.) | Liberec – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
0:3 (0:1)
AC Sparta Praha
Pátek 11.10.2013, 16:00 • Willy-Tröger-Stadion, Pirna, Spolková republika Německo • Přípravný zápas

Z Pirny je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (17:52:13)

Sparta dokázala vyzrát v Pirně na účastníka druhé nejvyšší německé soutěže Dynamo Drážďany, které přehrála poměrem 3:0. Dvěma brankami se blýskl Lukáš Vácha, jenž se prosadil ve 23. a 54. minutě. V minutě šedesáté čtvrté přidal třetí pojistkový gól čerstvě střídající Lukáš Mareček. Pražané mohou po přátelském utkání odjíždět domů spokojení.

76
    Pražané znovu mění hráče, ze hřiště odchází také Marek Matějovský, příležitost dostal Patrik Čavoš.

75
    Další střídání fotbalistů z českého hlavního města. Ze hřiště odchází Costa Nhamoinesu, kterého nahradí Roman Polom.

Dnešní utkání sleduje 600 diváků.

68
    Trojité střídání Sparty.
    Tomáše Přikryla nahrazuje Rudolf Reiter, Jindřicha Staňka střídá v brance Jakub Kotěra a místo Ladislava Krejčího si zahraje Patrik Schick.

64
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ MAREČEK.

61
    Vítězslav Lavička přistoupil ke třetímu střídání, na místo Kamila Vacka nastupuje Lukáš Mareček.

54
    LUKÁŠ VÁCHA je dnes při chuti, podruhé dnes překonal drážďanského hájce svatyně.

46
    Druhé střídání Pražanů. Odchází Jakub Brabec, jeho místo zaujme Tomáš Ujfaluši.

46

Podrobnou online reportáž z dnešního zápasu můžete sledovat na oficiálním webu Sparty Praha www.sparta.cz.

Sparťané díky brance Lukáš Váchy ze 23. minuty odcházejí do šaten šťastnější, domácí mají na obrat ještě pětačtyřicet minut.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05 hod.

40
    První střídání Sparty. Romana Bednáře nahradí na hřišti Tiémoko Konaté.

23
    Autorem branky je LUKÁŠ VÁCHA.

1

Dynamo Drážďany, jakožto zástupce druhé nejvyšší německé fotbalové soutěže, v rámci přípravného utkání změří síly se Spartou Praha. Přinášet Vám budeme z Pirny změny stavu. Podrobnou online reportáž z dnešního zápasu můžete sledovat na oficiálním webu Sparty Praha www.sparta.cz.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 23. Vácha, 54. Vácha, 64. Mareček

SG Dynamo Drážďany: Fromlowitz – Gueye, Hartmann, Trojan, Benyamina, Poté, Susac, Schulz, Menz, Leistner, Müller. Trenér: Olaf Janßen.
    Rozestavení není z technických důvodů k dispozici.

Náhradníci: Scholz – Pfanne, Stefaniak, Baumann, Domin.

AC Sparta Praha: Staněk (68. Kotěra) – Kadeřábek, Brabec (46. Ujfaluši), Holek, Costa (75. Polom) – Vacek (61. Mareček), Vácha, Matějovský (76. Čavoš) – Přikryl (68. Reiter), Krejčí (68. Schick) – Bednář (40. Konaté). Trenér: Vítězslav Lavička.
    Náhradníci: Kotěra – Ujfaluši, Mareček, Reiter, Polom, Konaté, Čavoš, Schick.

Rozhodčí: z technických důvodů není k dispozici