Šaľa – Trnava B 1:2 (kon.) | Šamorín – Dubnica 0:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 5:2 (kon.)
Podbrezová – Prešov 3:0 (kon.) | Michalovce – R. Sobota 3:1 (kon.)
Partizán Bardejov
5:2 (0:2)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 12.10.2013, 14:30 • Partizán Bardejov (Bardejov) • MONACObet liga

Strelcom prvého gólu nakoniec sa stáva Ján Dzurík. (16:40:14)

Zápas dvoch polčasov. Kúzelník Kica poslal na ihrisko žolíka J.Zapotoku, ktorý konečne predviehol výkon aký sa od neho očakáva, dva góly dal a jeden pripravil. Hostia svoj výkon z prvého polčasu nechali v šatni a pykali zato. Strelec prvého gólu ostáva naďalej neznámy.

90
    Po riadnom hracom čase sa bude hrať ešte 2 minúty.

88
    Bardejovské tiki-taka.

86
    Milunovič napriahol z 20 metrov, no ale tejto strele chýbala presnosť.

85
    Séria troch faulov domácich, Liptovský každým faulom bližšie k bráne Čikoša.

84
    Dyjanov roh sa odrazil takmer na volej J.Zapotoka ale ten to už teraz nevyskúšal. Je tu šanca pre Liptovský Mikuláš.

82
    Balluch nakopol do hlavy Dzuríka, ktorý takmer dal gól kvôli tomu, ale Macík zareagoval reflexívne a vyrazil loptu na roh.

80
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza Glončák.

78
    J.Zapotoka presunul hru na Hanuščáka, ktorý si loptu vymenil s Dyjanom a ten takým strieľaním centrom buď hľadal na zadnej žrdi Cuprišina alebo snažil sa zavŕšiť svoj hattrick.

76
    Dnešné stretnutie sleduje 554 divákov.

75
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Andrić, prichádza Cuprišin.

74
    J.Zapotoka vysunul krásnou uličkou Petráša, ktorý bol jasne faulovaní brankárom ale rozhodca ostal nemí, no Petráš ešte loptu stihol poslať pod nohy Macíkovi a loptu na poslednú chvíľu vykopol z čiary Kucharčík.

72
    V prvom ofsajde zápasu sa ocitol Petráš.

70
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Trnovský, prichádza Revaj.
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Fuják, prichádza Angelovič.

67
    L.Zapotoka išiel polovicu ihriska sám na brankára ale trafil iba mimo.

66
    Bardejov dal gól!
    J.Zapotoka prešiel sám cez 5 hráčov, ktorý stali pri sebe ako oblepený z páskou ale to Janovi nezabránilo vystreliť ale hattrick nedal a DYJAN CARLOS DE AZEVEDO jeho strelu volejom dorazil.

64
    Tak toto je polčas z ríše snov. DYJAN CARLOS DE AZEVEDO dorazil krásne načasovaný center Petráša. Dyjan nám predviedol salto po góle.

63
    Kucharčík skopol Dyjana a dostáva žltú kartu. Následný priamy kop Staš poslal do Tople.

Jakub Šoth

Branky: 48. Dzurík, 49. J.Zapotoka, 54. J.Zapotoka, 64. Dyjan, 66. Dyjan – 8. Fujak, 37. Milunović

Karty:   24. Latiak (LMI), 53. Brčák (LMI), 63. Kucharčík (LMI)   35. Latiak (LMI)

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Andraščík, Berecký, Staš, Kica – Dzurík, L.Zapotoka(K) – Grohoľ, Dyjan Carlos De Azevedo, Petráš – Andrić.
    Náhradníci: Molčan – J.Zapotoka, Cuprišin, Hanuščák, Kuhajdík, Pisarík.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Macík – Kucharčík, Latiak(K), Staš, Brčák, Fuják, Milunović, Moravčík, Balluch,Hoferica, Trnovský.
    Náhradníci: Glončák, Revaj, Angelovič, Lišivka, Korytko.

Rozhodčí: Anton Ihring – Juraj Lieskovský, Dušan Petríček.