Šaľa – Trnava B 1:2 (kon.) | Šamorín – Dubnica 0:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 5:2 (kon.)
Podbrezová – Prešov 3:0 (kon.) | Michalovce – R. Sobota 3:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:1 (1:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Sobota 12.10.2013, 17:30 • MFK Zemplín Michalovce (Michalovce) • MONACObet liga

To je všetko. Viac sa už nestane, lebo hlavný rozhodca odpískal koniec tohto stretnutia. V celkovom merítku bolí lepší a kvalitnejší domáci. Ako v prvom polčase, tak aj na konci druhého polčasu. Hostia sa síce trochu prebrali v druhom polčase ale gól na 3:1 ich rýchlo schladil. Najlepší strelec ligy si pripísal ďalšie dva góly do tabuľky strelcov a potvrdil tak svoje jednoznačné postavenie na prvom mieste.Podbrezová dnes vyhrala a neponúkla tak šancu Michalovciam aby sa dostali na prvé miesto tabuľky. To je odo mňa už na dnes všetko. Ďakujem vám za pozornosť a dúfam že sa uvidíme aj na budúce pri stretnutiach druhej najvyššej ligy. Prajem pekný zvyšok večera. (19:23:37)

90+1
    Striedajúci Regáli vyslal tvrdú strelu na brankára hostí. Opäť mu lopta vypadla z náručia, ale Kovaľ sa ku dorážke nedostal.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase je jedna minúta.

89
    Michalovčania su hlbokó stiahnutí na svojej polovici. To robí problém pre hostí a ich možnú šancu.

88
    Posledné dve minúty riadneho hracieho času. Uvidíme či sa skóre ešte zmení na jednej zo strán.

86
    Za potlesku tribún zochádza dole dvojgólový strelec Michal Hamulak. Nahradíl ho Martin Regáli.

86
    Lepšie povedané dvojité striedanie. Kobola nahradil Rubint.

85
    Streidanie na strane hostí. Jánošik prenechal miesto Gazdovi.

84
    Hostia sa snažia tlačiť ale obrana domácich sa konečne skonsolidovala.

82
    Gallo svojím rezolútnym odkopom dostáva domácich do bezpečia. Aspoň na teraz.

81
    Čerstvý Janič si už vyskúšal aj priamy kop. Z ľavej strany strany chcel ohroziť Kostolanského. Tomu lopta opäť vypadla ale k dorážke sa domáci nedostali.

80
    Dnešné stretnutie sleduje 1948 divákov.

79
    Tréner Michaloviec strieda. Dominik Kunca ktorý si dnes pripísal gól už zišiel z ihriska. Poslednú desaťminútovku si zahrá Lukáš Janič.

78
    Kanonier Michal Hamulak mohol po prihrávke Kovala pridať aj svoj tretí gól.To ale musel lepšie obstreliť hosťujúceho obráncu.

76
    Futbal vážne nemá logiku. Hosťom sa konečne začalo dariť a príde takáto situácia a sú opäť tam kde boli.

75
    Michalovce dali gól!

Všetko čo bolo v posledných minútach už neplatí. MICHAL HAMULAK dáva svoj druhý gól v zápase po prieniku cez Poliacha. Prestreliť Kostolanského už nebol problém.

74
    Domáci sa zomkli do obrannej ulity. Keď sa aj dostanú ku lopte následujú jú malé chyby ktoré stoja loptu.