Sobota 12.10.2013, 20:30 • Marszałek Piłsudski, Krakow • Kvalifikace ME U21

20 Střely celkově 12
    9 Střely na bránu 6
    8 Rohové kopy 2
    6 Zásahy brankářů 7 (22:26:47)

A to je vše, co se událo v dnešním utkání. Polsko zaslouženě bere tři body po výhře 2:0. Trefili se ještě v první půli hráči Furman a Żyro. V poločase druhém se již nic výrazného nestalo a zápas tak skončil za velké radosti domácího publika.
    Od nás je to také vše, děkujeme vám za pozornost!

90+5
    Furmanovu střelu z levé strany hřiště kryje Carlberg a ihned vhazuje míč do hry.

90+4
    Švédové už mají šance na vyrovnání mizivé.

90+3
    Hráč poslal do ohně dobrý míč, tom use ale obrana Švédů ubránila, když jej odhlavičkovala daleko od své brány. Následně však k míči přiběhl Lientty a z hranice 35 metrů jej poslal na bránu Carlberga. Brankář s jeho pokusem nemá výraznější problém.

90+3
    Exekuce se ujme Furman.

90+2
    A ještě rohový kop v podání domácího celku.

90+2
    Domácí horlivě brání svůj vybojovaný náskok, který za pár chvil můžou přetavit ve tři body, ale nepředbíhejme...

90
    4 minuty navíc uvidíme v závěru utkání.

90
    Quaison v souboji o míč zajel do brankáře Polska, za což také po právu vidí žlutou kartu.

90
    Quaisonovu zablokovanou střelu stačil vyrazit brankář Szumski.

89
    U brány hostů došlo k souboji mezi domácím útočníkem a soupeřem. Obránce Švédska mu ale odkopl míč.

89
    Polsko teď udrželo další cenné vteřiny na půdě svého soka; nyní navíc zahrává autové vhazování.

88
    Polsko naposled střídá: Milik už nám toho dnes více neukáže. Střídá jej Parzyszek.

88
    Domácí už nyní hrají spíše na údržbu, žádné přemýšlení, spíš rychlé zbavení se míče a co nejdál od své brány.

87
    Do konce utkání příliš mnoho času nezbývá. Domácí stále hájí pohodlný náskok dvou branek a Švédi se jen těžko dostávají k nějaké příležitosti.

86
    Přímý volný kop rozehrál Hiljemark. Špílmachr hostů ale našel jen kolegu vedle sebe místo nějaké kolmice směrem vpřed.