K. Vary – Slavia 4:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 3:0 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 6:7 (po pr.)
Litvínov – Vítkovice 1:4 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:2 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Slavia Praha
Neděle 13.10.2013, 15:30Tipsport extraliga

Energie tedy dnes bere všechny body, Slavia se domů vrací s prázdnou. Pro tým Vladimíra Růžičky je to tedy pátá prohra v řadě. Energie potvrzuje, že pod koučem Mlejnkem se jí daří. Ve třetí části přidali domácí dva góly. Byli to David Zucker a Roman Vlach. V poslední minutě se ještě trefil Juraj Valach, a upravil tak na konečných 4:2 pro domácí. To je ode mne pro dnešek z KV Arény vše, na shledanou u dalších utkání. (17:53:38)

Nejlepší hráči obou týmů: Z pražského to je David Štích, za domácí je to David Zucker.

60:00

59:09
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hra čtyři na čtyři zřejmě víc svědčí hostů z našeho hlavního města! Na zřejmě konečných 4:2 upravuje JURAJ VALACH. Asistence: Tomáš Micka.

58:56
    Jaroslav Bednář (SLA) ale ukončuje početní výhodu svého týmu. Odsedí si dvě minuty za hákování.

58:29
    Na trestnou lavici odchází Marek Hovorka (KVA). Vysoká hůl.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání, je zcela jasné, kdo dnes bere tři body.

56:51
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie zvyšuje na rozdíl tří branek! Po přečíslení tři na dva se prosazuje ROMAN VLACH! Stanislav Balán se parádní kličkou směrem na střed uvolnil, a jako na zlatém podnose vybídl svého spoluhráče k brance! Asistence: Stanislav Balán.

56:20
    Petr Koblasa v dobré šanci netrefuje bránu.

55:50
    Slávisté drží puk, to však energetikům nemusí vadit.

55:06
    Vyloučen David Štích (SLA). Dvě minuty za nedovolené bránění.

53:50
    Energie chce vyhrát, domácí hráči nedají zadarmo sešívaným ani píď ledu.

Dnešní utkání sleduje 3822 diváků.

52:10
    Domácí hrají v plném počtu.

52:00
    Zásah ochranné sítě, hra je opět přerušena.

51:17
    Kotouč mimo plochu, další vhazování před Závorkou.

50:54
    Kadlecovu střelu vyráží Závorka do ochranné sítě.

50:10
    Bude se vylučovat. Tentokrát hlavní sudí Lacina posílá na hanbu Jiřího Doležala (KVA). Menší trest nedovolené bránění.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 6. Koblasa (Vlach, Doležal), 15. Vachovec (Hovorka, Bičánek), 49. Zucker (Vachovec, Dlouhý), 57. Vlach (Balán) – 25. Sklenář (Bednář), 60. Valach (Micka)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Kubka, Drtina, Šmach, Gulaši, Parýzek, Schusser – Hovorka, Hruška, Zaťovič – Koblasa, Vlach, Doležal – Zucker, Vachovec, Dlouhý – Tomeček, Balán, Kytnár
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Štích, Kadlec, Holub, Kolařík, Wharton, Valach, Knot – Sklenář, Růžička, Bednář – Krenželok, Jelínek, Micka – Poletín, Klhůfek, Stránský – Šenkeřík, Doležal, Slavíček

Rozhodčí: Pešina, Lacina – Brejcha, Suchánek