K. Vary – Slavia 4:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 3:0 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 6:7 (po pr.)
Litvínov – Vítkovice 1:4 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:2 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 5:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 13.10.2013, 17:00 • Werk aréna • Tipsport extraliga

60:00
    Konec zápasu. Třinec dokázal jako první v sezoně porazit Pardubice v jejich venkovním zápase a dotahují se na ně v tabulce. Nejlepší hráči: Jiří Polanský – Lukáš Radil. Hezký večer z Třince! (19:21:19)

59:00
    Šedesát vteřin... Lidé vstávají.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a vlastně i celého utkání. Celá Werk aréna tleská jako jeden muž.

57:10
    Utkání se dohrává ve velmi rychlém tempu, Třinec chce vyhrát s čistým kontem. Naopak o jeho vymazání tuze stojí pardubičtí hokejisté.

56:08
    Zakázané uvolnění Pardubic přerušuje hru.

55:20
    Pardubicím utíká čas velmi rychle, naopak Třinec je už velmi blízko skalpu vedoucího celku tabulky.

54:55
    Po Goroškově průniku se do puku na modré čáře opřel Tomáš Linhart, kotouč těsně minul pardubickou klec.

54:30
    Třineckou halou, která je dnes velmi pěkně zaplněná, obíhá mexická vlna.

53:50
    Pardubice se určitě nevzdávají, chtějí vstřelit alespoň čestný gól.

53:25
    Adam Ruffer teď zaměstnal gólmana Pardubic, ten přerušil přikrytím kotouče u tyčky hru.

52:30
    Třinec hraje dneska parádní zápas, puk mu lepí, Oceláři jsou ve velké chuti.

50:58
    Tomáš Zohorna přiklepl Tomáši Noskovi, ale oni se ostrou střelou neprosadil.

50:28
    Hezkou akcí se prezentoval Jiří Cetkovský, Šimon Hrubec však nadále drží čisté konto.

50:00
    Utkání HC Oceláři Třinec – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice sleduje 4055 diváků.

49:03
    Oceláři jsou ve velké chuti a nedávají hostům ani centimetr prostoru.

48:27
    Pardubice se ubránily, Petr Sýkora je zpět na ledě.

47:21
    Domácím začala zkrácená přesilovka.

46:43
    Tomáš Linhart ostře pálil od modré, brankář Růžička ale kontroloval tuto situaci.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 10. Matuš, 19. Adamský (Polanský, Gorškov), 34. Polanský (Roth, Linhart)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Konrád) – Krejčí, Hrabal, Linhart, Roth, Zíb, Kania, Foltýn, Lojek – Martin Růžička I, Bonk, Varaďa – Gorškov, Polanský, Adamský – Rufer, Zagrapan, Rákos – Ostřížek, Marek Růžička, Matuš. Trenéři: Pavel Marek a Jiří Kalous.
    HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička II (Salfický) – Píša, Kočí, Benák, Ďaloga, Gregorc, Vašíček, Čáp – Sýkora, Kousal, Somík – Cetkovský, Nosek, Zohorna – Radil, Tybor, Starý – Poulíček, Zeman, Řezníček.

Rozhodčí: Hradil, Polák – Gebauer, Lederer