Toronto – Edmonton 6:5 (po pr.) | Detroit – Philadelphia 5:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 4:5 (kon.)
Washington – Colorado 1:5 (kon.) | Chicago – Buffalo 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 5:3 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:4 (kon.)
San Jose – Ottawa 3:2 (kon.) | Carolina – Arizona 3:5 (kon.) | Florida – Los Angeles 0:3 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Buffalo Sabres
Neděle 13.10.2013, 02:00 • United Center, Chicago • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:42:57)

Dnešní utkání sledovalo 21 261 diváků.

1. Corey CRAWFORD (CHI) 29 zák., 1 gól, 96,6%
    2. Ryan MILLER (BUF) 40 zák., 2 góly, 95,6%
    3. Patrick SHARP (CHI) 0+1

Československá stopa v utkání:
    Marian HOSSA (CHI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:56

Je dobojováno. Buffalo sice mocně finišovalo, na vyrovnání to ale nakonec nestačilo. Ve třetí třetině byli hosté lepším týmem, domácí jako by přestali hrát a více se soustředili na ubránění náskoku. Když padl gól do sítě Chicaga, po střele Stafforda v 52. minutě, byla na domácích hráčích znát až příliš velká nervozita, která je mohla stát velmi cenné body. Nakonec ale Blackhawks své těsné vedení ubránili a mohou se radovat z plného počtu bodů.

60:00

59:37
    Puk ve středním pásmu, domácím se nedaří vystřelit na prázdnou branku.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny, hosté svírají svého soupeře v jeho třetině.

58:42
    Miller opouští branku a hosté jsou v šesti.

57:55
    Crawford na kolenou, ale dokázal odehrát puk od své branky, každopádně obrana Chicaga nyní nestíhá.

57:20
    Chicago se ještě strachuje o výsledek! Buffalo je ve třetí třetině dokonce aktivnější v počtu střel na branku – 10:6!

56:50
    Ke střele se ale nedostali a už je tu akce hostů.

56:28
    Souboj za brankou Buffala, domácí vybojovali puk.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, Toews netrefil puk po přihrávce Sharpa.

54:28
    Sabres "cítí" šanci a nyní přehrávají domácí tým, povede se jim vyrovnat?

53:08
    Krugerovo střela nadělala Millerovi velké starosti, ale stav se nemění.

51:49
    Sabres právě vstřelili branku!
    Hodgson sice nedokázal díky dobré práci obránce Hjalmarssona, ale na levé straně DREW STAFFORD již dokázal trefit přesně a hosté snižují na rozdíl jediného gólu! Asistence: Cody Hodgson, Mark Pysyk.

51:20
    Souboj za brankou Chicaga, hosté získávají puk.

50:28
    Chicago před Millerem, stupeň nejvyššího ohrožení pro branku Buffala.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 10. Smith (Seabrook, Keith), 40. Kane (Sharp, Shaw) – 52. Stafford (Hodgson, Pysyk)

Chicago Blackhawks: Crawford (Chabibulin) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Leddy, Brookbank – Bickell, Toews, Kane – Sharp, Pirri, Hossa – Kruger, Shaw, Saad – Bollig, Nordström, B. Smith
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Ehrhoff, Pysyk, McBain, Myers, Sulzer, Ristolainen – Vanek, Hodgson, Ott – Foligno, Ennis, Stafford – Girgensons, Larsson, Flynn – McCormick, Porter, Kaleta

Rozhodčí: Burcell, Watson – Cormier, Pancich

Diváci: 21261