Toronto – Edmonton 6:5 (po pr.) | Detroit – Philadelphia 5:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 4:5 (kon.)
Washington – Colorado 1:5 (kon.) | Chicago – Buffalo 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 5:3 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:4 (kon.)
San Jose – Ottawa 3:2 (kon.) | Carolina – Arizona 3:5 (kon.) | Florida – Los Angeles 0:3 (kon.)
Vancouver Canucks
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Montreal Canadiens
Neděle 13.10.2013, 04:00 • Rogers Arena • NHL

Přeji krásnou neděli, na shledanou! (06:55:46)

Hvězdy utkání

C. Price
    97,5%
    J. Garrison 0+1
    M. Pacioretty 1+0

Československá stopa v utkání:

Tomáš Plekanec: 1+0, 5 střel, čas na ledě: 18:49.

Statistiky zápasu:

střely: 40:38
    vhazování: 33:38
    hity: 19:14
    trestné minuty: 6:6

Hosté si odváží z Vancouveru dva body za výhru 4:1. Domácí byli lepší pouze ve druhé třetině. Vlastní gól je však srazil do kolen. Třetí třetinu už jasně ovládli hosté.

60:00

59:00
    Hraje se poslední minuta tohoto utkání.

57:58
    Přečíslení 3 na 2 vyřešil Gallagher střelou vysoko nad.

57:18
    Pacioretty zkoušel skórovat zadovkou, tomu zabránol Luongo.

56:20
    Domácí to ještě nevzdávají a snaží se alespoň snížit nepříznivý stav.

55:13
    Montreal je při chuti a dál dobývá bránu soupeře.

54:00
    Fanoušci už nevěří v obrat a hromadně opouštějí stadion.

52:25
    Montreal právě vstřelil branku!
    Nyní Luongo přes zakrytý výhled neviděl a střela JOSHE GORGESE (1) skončila přímo v pravém horním růžku branky. Asistence: Raphael Diaz, Travis Moen

52:17
    Po střele Ryana Whita ukazuje Luongo parádní semafor

51:53
    Hamhulis opět nahazuje na Price.

51:27
    Akci na ejden dotek zakončoval Kesler. Santorelli byl opět bezchybný a jeho pokus chytá.

50:25
    Borque ujížděl na jednoho obránce, kterého přesprintoval a nebezpečně zakončoval bekhendem, naštěstí pro domácí mimo.

50:10
    Pokud chtějí domácí získat nějaké body, musí výrazně přidat na aktivitě.

49:32

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 34. Sedin H. (Sedin D., Garrison) – 6. Pacioretty (Boullilon, Diaz), 37. Eller, 47. Plekanec (Markov, Subban), 53. Gorges (Diaz, Moen)

Vancouver Canucks: Luongo (Cannata) – Garrison, Bieksa, Hamhuis, Tanev, Stanton, Weber – Sedin H., Sedin D., Santorelli – Higgins, Kesler, Hansen – Booth, Richardson, Kassian – Dalpe, Weise, Sestito.
    Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Gorges, Subban, Markov, Diaz, Tinordi, Bouillon – Galchenyuk, Plekanec, Gallagher – Pacioretty, Eller, Briere – Bourque, Desharnais, Prust – Moen, Bournival, White.

Rozhodčí: Kowal, Kozari – Grandt, Nelson.

Diváci: 18 910