Lev – Ufa 2:3 (kon.) | Mytišči – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Jaroslavl – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
Čerepovec – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Čeljabinsk 6:5 (kon.) | Minsk – Doněck 2:4 (kon.)
Záhřeb – Spartak Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
CSKA Moskva
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 13.10.2013, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall, Moskva • KHL

Nižněkamsk dokázal ve třetí třetině snížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat už nedokázal. CSKA dnes tedy vítězí těsně 2:1 a připisuje si do tabulky tři body.

Tímto se s Vám loučím. Přeji pěkný zbytek dnešního dne. (17:11:12)

60:00

58:08
    Nižněkamsk to zkouší bez brankáře.

58:08
    Oddechový čas pro hosty.

57:59
    Tlak Nižněkamsku stoupá. Domácí ale velmi dobře brání.

55:30
    Hosté se snaží o vyrovnání, ale výrazně proti je Staňa, který odvádí velmi dobrý výkon.

52:58
    Milovzorov se uvolnil a vystřelil z mezikruží, ale Staňa jeho střelu kryje.

52:34
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Hosté dramatizují závěr utkání, když se dokázal prosadit JEGOR MILOVZOROV. Bez asistence.

48:40

47:07

46:40
    Počet hráčů se na ledě vyrovná. Za držení hole je vyloučen na 2 minuty Mamašev.

46:23
    Staňa drží svůj tým nad vodou, když nyní předvedl dva velmi dobré a těžké zákroky.

45:07
    CSKA bude hrát ve čtyřech, když je za hákování vyloučen Zubov.

44:44
    Po levé straně se dostal do útočného pásma Děmagin, jehož střelu z levé strany Staňa vyráží.

43:36
    Do zakončení se opět dostal Prochorkin, ale ani tentokrát nedokázal vstřelit branku.

42:56
    Do zakončení se dokázal natlačit Chochrjakov, ale jeho pokus skončil v náručí Stani.

41:23
    Od modré čáry vystřelil Prochorkin, ale jeho pokus branku minul.

40:01

Druhá třetina se lépe povedla domácím, kteří se dokázali dostat do dvoubrankového vedení. Před třetí třetinou mají tedy vše ve svých rukách. Třetí třetina začne přibližně v 16:30.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 26. Saprykin (Ljubimov), 33. Širokov (Zubov) – 53. Milovzorov

CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) – Pervyšin, Mišarin, Naumenkov, Gončarov, Markov, Ogurcov, Kurbatov – Grigorenko, Žarkov, Prochorkin – Filppula, Širokov, Zubov – Ljubimov, Saprykin, Fefelov – Kamajev, Fjodorov, Zainullin – Nemirovskij
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Mamedov) – Mnacjan, Mamašev, Běljakov, Bělov, Berezin, Kosmačov, Šulakov, Romanov – Děmagin, Chochrjakov, Taratuchin – Tolpeko, Anisin, Koukal – Cibák, Osala, Milovzorov – Kulikov, Polygalov, Jakimov

Rozhodčí: Bondar, Kadurov – Mišur, Raming