Lev – Ufa 2:3 (kon.) | Mytišči – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Jaroslavl – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
Čerepovec – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Čeljabinsk 6:5 (kon.) | Minsk – Doněck 2:4 (kon.)
Záhřeb – Spartak Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan Bratislava
6:5 (1:3, 2:1, 3:1)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 13.10.2013, 16:00KHL

Parádní zápas je u konce. Slovan poprvé v letošní sezóně boduje doma naplno a nutno dodat, že zaslouženě. Bratislava prohrávala dvakrát již o tři branky. Dokázala ale zabrat a v v poslední minutě třetí části vstřelit rozhodující gól na který Traktor již nestihl reagovat. To je ode mne vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (18:33:04)

60:00

59:35
    Kutlák vypálil k opuštěné brance. Netrefil a bude to jen zakázané uvolnění.

59:11
    Hostujcí gólman je na střídačce. Hosté to zkouší v šesti.

59:11
    Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Slovan právě vstřelil branku!
    Kosticynovi sebral v obranném pásmu kotouč TOMÁŠ NETÍK. Ten se dostal spolu s Bartovičem do brejku dva na jednoho. Prvně zmiňovaný vypálil a puk skončil v levém horním rohu Garnettovi svatyně. Bez asistence.

57:05

56:49
    Z mezikruží pálil Kontiola. Ten trefil masku domácího gólmana. Následně ještě dorážel Petri, ale Januše nepřekonal.

56:21
    Januš přistavil puk Mojžíšovi. Momentálně hraje Traktor oslabení výborně.

55:57
    Sigalet na modré odzbrojil Dugina. Slovan může jít do útočného pásma.

54:24
    Domácí pokračuji v přesilové hře. Uvidíme dokonalý obrat Bratislavy?

53:05
    Ölvecký se snažil zakončovat zpoza branky k bližší tyči. Jeho ránu vyrazil Garnett pouze před sebe, kde dorážel MICHAL VONDRKA, jenž následně poslal kotouč za bezmocného gólmana hostů. Asistence: Michal Miklík, Peter Ölvecký.

52:05
    Katičev dostává trest 5 + do konce utkání. Bartovič a Guskov po dvou minutách. Bude to přesilovka pro domácí, která bude trvat pět minut.

51:40
    Netík poslal přihrávku k brankovišti, kam si sjížděl Juraj Mikúš. Ten z první napálil hostujícího gólmana. Poté ještě dorážel prvně zmiňovaný, ale i on nedokázal procpat kus černé pryže zas jeho záda.

51:32
    Střela Juraje Mikúše je ztečována do ochranné sítě. Vhazuje se před Garnettem.

50:50
    Dnešní strhující zápas sleduje 10.055 diváků, Opět je vyprodáno.

50:00
    Sersenovu ránu vyráží Garnett před sebe. Hudáček se následně pokoušel dorážet, ale bez úspěchu.

49:05
    Domácí musejí opět dohánět náskok soupeře. Slovan má jedenáct minut na to, aby alespoň vyrovnal.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 19. Sarsen (Vondrka, Olvecký), 30. J., 30. Štajnoch (Sersen), 42. Bartovič (Netík, Mikúš), 54. Vondrka (Miklík, Ölvecký), 60. Netík – 5. Dugin (Kontiola, Kosticyn), 18. Kosticyn (Kontiola), 18. Sajstov (Kokujov), 28. Sajustov (Kondratěv), 49. Guskov (Kojukov)

HC Slovan Bratislava: Kopřiva – Škoula, Kutlák, Mojžíš, Sersen, Štajnoch, Sigalet – Miklík, Olvecký, Vondrka – Bartovič, Netík, Mikuš J – Kukumberg, Hudáček, Bližňák – Mikuš T. Mráz, Matousek.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett – Bondarev, Kondratěv, Rjabykin, Vasilčeno, Gusikov, Katičev, Fljagin – Chistov, Bulis, Panov – Dugin, Kontiola, Kosticyn – Glinkin, Kokujov, Sajstov – Osnovin, Mokin, Valejev.

Rozhodčí: Gofman, Radovin – Medvěděv Pavlov