Lev – Ufa 2:3 (kon.) | Mytišči – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Jaroslavl – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
Čerepovec – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Čeljabinsk 6:5 (kon.) | Minsk – Doněck 2:4 (kon.)
Záhřeb – Spartak Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Medveščak Záhřeb
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Spartak Moskva
Neděle 13.10.2013, 17:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (20:19:13)

Je tu konec, hosté ve třetí třetině dokázali vyrovnat a v nájezdech dotáhnout zápas do vítězného konce. Domácí Medveščak tak po osmi zápasech odchází z ledu jako poražen.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Vítěznou branku vstřelil TOM WANDELL.

Vesce nedává, je konec.

Začíná pátá série. Wandell branku dává, poté co se vyhnul hodně povyjetému Brustovi a dopravil puk do prázdné brány. – 0:1!

Ellison ztroskotal na betonech Glasse.

Žerděv ve svém druhém nájezdu znovu nedává, Brust mu puk vypíchl ještě než stihl něco vymyslet.

Wandell brankáře sice překonal, zastavil ho ale až pravá tyčka. Pořadí se změní a pokračujeme dále.

Cheechoo si brankáře sice položil, následně mu však poslal puk do lapačky.

Anderson vyhořel na vyrážečce domácího brankáře. Po dvou sériích bez branky.

Ryan Vesce trefil Glasse jen do betonu.

Za hosty jel Žerděv, ten ovšem netrefil ani domácí bránu.

Patrick Bjorkstrand chtěl střílet mezi betony, skulinku ale nenašel.

První pojedou domácí, konkrétně Bjorkstrand.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely v prodloužení: 6 – 0 (celkově: 44 – 30).

Ani pětiminutové prodloužení o vítězí nerozhodlo, na řadu budou muset přijít samostatné nájezdy. Ale až po krátké úpravě ledu.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 7. Ryan (Vesce), 31. Cheechoo (Murley, Thomas) – 24. Wandell (Špirko), 52. Quint (Žerděv, Sergejev), rozh. náj. Wandell

Medveščak Záhřeb: Brust – Martinovič, Carle, Švarný, Foster, Pikkarainen, Katič – Thomas, Cheechoo, Murley – Vesce, Ryan, Ellison – Murray, Bjorkstrand, Kostovič – Glumac, Koren, Kane, Perkovič.
    Spartak Moskva: Glass – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Vasiljev,Mamkin, Sorokin, Nekolenko – Špirko, Anderson, Wandell – Nikulin, Volkov, Žerděv – Kozlov, Junkov, Krutov – Voronin, Bobrov, Nestěrov.

Rozhodčí: Sergejev, Wiegand – Goljak, Šeljanin