Žilina – Piešťany 0:1 (kon.) | Martin – Poprad 0:3 (kon.) | Nitra – Košice 3:2 (kon.)
Trenčín – Skalica 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
ŠHK 37 Piešťany
sk Úterý 15.10.2013, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

V Žiline sa skončil zápas hokejovej Tipsport extraligy, Žilina v ňom podľahla Piešťanom 0:1. My sa pre dnešný deň lúčime a želáme príjemný zvyšok večera. (19:13:16)

60:00

59:53
    Domáci v plnom počte.

59:32
    Oddychový čas Žilina.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty, hostia utáborení pred Marekom Lacom.

57:53
    Školácka chyba Žiliny, hráčska lavica dostáva 2 minúty za 6 hráčov na ľade.

57:35
    Žilinčania už hrajú v kŕči, prihrávky sa im vôbec nedaria.

56:23

56:15
    Hostia sa v presilovej hre nikam neponáhľajú.

55:24
    Valášek sa snažil zvrátiť stav zápasu, no Tomeka neprekonal.

55:01
    Do konca ostáva necelých 5 minút, hostia hrajú presilovú hru a vedú stále 1:0.

54:23
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Radim Ostrčil za krosček.

53:32
    Domáci sa snažia, no hostia už doslova betónujú svoju modrú čiaru.

52:42
    Tibor Varga zoči voči Tomekovi, gólman hostí opäť úspešný.

51:30
    Domáci ultras ženú svojich hráčov za vyrovnaním, odpovede z ľadu sa však zrejme nedočkajú.

50:56
    Hostia v plnom počte.

50:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 10 minút, udržia hostia tesné víťazstvo?

49:34
    Prešlo takmer 40 sekúnd presilovej hry Žiliny a vhadzuje sa pred brankárom Marekom Lacom.