Bohemians 1905 – Jihlava 0:0 (kon.) | Příbram – Olomouc 3:2 (kon.) | Ostrava – Znojmo 1:1 (kon.)
Slovácko – Liberec 4:2 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:1 (kon.)
1.FC Slovácko
4:2 (1:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 19.10.2013, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Gambrinus liga

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:03:04)

Sudí Jech ukončil dnešní utkání, ve kterém Slovácko porazilo Liberec 4:2 a připsalo si důležité tři body. První poločas byl velmi vyrovnaný a do vedení se dostal tým, který měl větší štěstí. První půle nenabídla příliš moc zajímavých situací, ale poločas druhý musel bavit i nezaujatého diváka. Domácím se podařil vstup do druhé půle výtečně a ve 49. minutě vedli už 3:0. Fotbalisté Slovácka tento výsledek povzbudil a i dál se prezentovali pohlednou hrou. V 57. minutě přidal Došek svoji dnešní druhou branku a navýšil stav skóre na 4:0. Kouč Šilhavý pak vystřídal některé hráče a hra hostů se zlepšila. Nicméně už bylo pozdě a liberečtí fotbalisté na body nedosáhli. Střelecky se prosadili Rybalka a Hušek.

90+3
    Fleišman se pokusil o přímou střelu na branku, ale jeho pokus byl úspěšně zablokován.

90+3
    Faulovaný byl Rabušic a Liberec bude zahrávat standardní situaci.

90+2
    Zápas se dohrává ve středu hřiště a šance k vidění nejsou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Ondřejka odcentroval míč na Doška, ale ten už se střelecky neprosadil.

90
    Kováč neuhlídal Doška, kterého následně fauloval Pavelka a Slovácko okamžitě rozehrálo. Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop a fanoušci si přejí další gól.

88
    Poslední změnu v sestavě provedl kouč Habanec. Ze hry odešel Valenta, kterého vystřídal Trávník.

87
    Kušnír odcentroval míč do vápna, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

86
    Žlutou kartu za pošťuchování vyfasoval Reinberk.

84
    Zraněný Biolek nemůže pokračovat ve hře, a tak ho na trávníku nahrazuje Ondřejka.

84
    Valenta je v pořádku, ale na hrací ploše zůstává ležet další hráč, kterým je Biolek.

83
    Valenta má křeče a leží na trávníku, pomáhá mu Melichárek.

82
    V posledních minutách se hraje pouze na jednu bránu, a to na branku domácích fotbalistů, kteří jsou zalezlí na vlastní polovině hřiště a čelí libereckému tlaku.

81
    Kušnír ze své kopačky vyslal ukázkový centr, kterým hledal Šurala, ale ten se ke střele nedostal, protože ve vápně upadl.

78
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Jakub Petr, přichází Radek Mezlík.

76
    Liberec zahrával další rohový kop, ale Slovácko se ubránilo i tentokrát a stav skóre se nezměnil.

Tomáš Kučera

Branky: 34. Valenta (Biolek), 47. Došek (Petr), 49. Kerbr (Biolek), 57. Došek (Petr) – 62. Rybalka (Pavelka), 71. Hušek (Rybalka)

Karty:   24. Valenta (SLO), 73. Biolek (SLO), 86. Reinberk (SLO) – 37. Sackey (LIB)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:5.
    1.FC Slovácko: Melichárek – Šimko, Košút, Rada, Reinberk – Biolek (84. Ondřejka), Daníček, Valenta (88. Trávník), Petr (78. Mezlík), Kerbr – Došek (C).
    Náhradníci: Heča – Mezlík, Trousil, Volešák, Trávník, Haša, Ondřejka.

FC Slovan Liberec: Kovář – Fleišman, Kelič, Kováč (C), Coufal (71. Kušnír) – Kalitvincev (59. Delarge), Pavelka, Šural, Rybalka, Sackey (46. Hušek) – Rabušic.
    Náhradníci: Hroššo – Karišik, Kušnír, Pimpara, Hušek, Kolár, Delarge.

Rozhodčí: Jech – Urban, Paták