Genk – Lierse 4:0 (kon.) | Oostende – Mechelen 0:3 (kon.) | Leuven – Waasland-Beveren 4:2 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Cercle Brugge – Waregem 1:1 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
4:2 (1:1)
Waasland-Beveren
Sobota 19.10.2013, 20:00 • Stadion Den Dreef, Heverlee • Belgická Jupiler Pro League

Z mé strany vše, dobrou noc a u on-line přenosů z celého světa brzy nashledanou. (21:59:05)

Oud-Heverlee Leuven nakonec dvougólové vedení udržel, i když se Red Star hodně snažil o vyrovnání. Zlomil je začátek druhého poločasu, ve kterém během jedné minuty inkasoval dvakrát. A tuhle ztrátu už jen marně doháněl.

85
    Forvard Kostovski je dalším potrestaným hráčem domácího družstva, obdržel žlutou kartu.

82
    Třetí střídání u týmu Red Star, Emond nahrazuje Makedonce Tričkovského.

80
    Poslední změna na domácí straně. Hřiště opouští Ruytinx, autor dvou branek, pochopitelně za bouřlivhé potlesku, Ogunjimi je jeho náhradníkem.

79
    Waasland právě vstřelil branku!
    Tohle střídání se Red Star povedlo. FAYCAL LEBBIHI je na hřišti jen pár minut a už zužitkoval přihrávku od Oumaroua. Že by svitla pro hosty naděje?

75
    Waasland se snaží s utkáním ještě něco udělat. Sterckx nastupuje místo Henkense.

72
    Messoudi dostává osmnáct minut před koncem žlutou kartu.

71
    Leuven právě vstřelilo branku!
    A je opravdu o vítězi rozhodnuto. Prosadit se nakonec dokázal i záložník EVARISTE NGOLOK, nejlepší střelec týmu, pro něhož to je již pátá trefa v sezóně.

70
    Hosté rovněž střídají, za Veselinoviče nastupuje Francouz Lebbihi.

70
    Leuven posiluje defenzívu. Stažen je z pravého kraje obrany Thompson, přichází Subašič.

63
    Oumarou nyní pořádně ohrozil Baillyho svatyni! Střídající Bandalovski ale nakonec zakročil, a hostům tak z dobré šance zbyl pouze rohový kop.

60
    Ve vzduchu visela i čtvrtá branka, která by zřejmě definitivně zlomila odpor soupeře. Hosté tuhle krizi tentokráte přečkali.

54
    Tohle hosty rozhodně nepotěšilo. Ubylo jen pár desítek sekund a domácí se dostali do dvougólového vedení. Messoudi byl opět tím, kdo celou akci zařídil, a když se míč dostal k BJORNU RUYTINXOVI, domácí útočník druhou trefou v zápase nepohrdl.

53
    Nešťastná situace po přímém kopu také na druhé straně. Standardku zahrál Messoudi, míč nicméně narazil do tyčky. Jenže přímo před ní stál MIJUŠKO BOJOVIČ, od něhož se balón nakonec přece dostal smolně za brankovou čáru.

47
    Na úvod druhého dějství dostává žlutou kartu hostující Godeméche.

46

Leuven udělal jednu změnu v sestavě po přestávce. Do hry jde místo Buysens Bulhar Bandalovski.

Patrik Sandev

Branky: 17. Ruytinx, 53. Bojovič (vla.), 54. Ruytinx, 71. Ngolok – 34. Marič, 79. Lebbiho

Karty:   32. Ruytinx (LEU), 72. Messoudi (LEU), 85. Kostovski (LEU) – 29. D'Ulivo (WAS), 43. Blondelle (WAS), 47. Godeméche (WAS)

Oud-Heverlee Leuven: Bailly – Buysens (46. Bandalovski), Pettersson, Robson, Thompson (70. Subašič) – Van Goethem, Geraerts, Ngolok, Messoudi – Ruytinx (80. Ogunjimi), Kostovski
    Náhradníci: Lenaerts, Cerigioni, Bastiaens, Yagan

Waasland-Beveren: Coosemans – D'Ulivo, Sibum, Bojovič, Blondelle – Tričkovski (82. Emond), Henkens (75. Sterckx), Marič, Godeméche, Oumarou – Veselinovič (70. Lebbihi)
    Náhradníci: Rowell, Steppe, Vermeulen, Demjan

Rozhodčí: Colemonts – Lescalier, Baillieul