Genk – Lierse 4:0 (kon.) | Oostende – Mechelen 0:3 (kon.) | Leuven – Waasland-Beveren 4:2 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Cercle Brugge – Waregem 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (2:0)
KAA Gent
Sobota 19.10.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce. Hráči Gentu předvedli neuvěřitelný finiš, když dokázali vyrovnat na 2:2 v 93. minutě! Postaral se o to Soumahoro. To je z dnešního přenosu vše, děkuji Vám za pozornost, na přečtenou.

Branky: 32. De Pauw, 45. Patosi – 46. Ghanassy, 90+3. Soumahoro. (21:55:38)

90+4
    Gent právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Gent vyrovnává v 93. minutě! Domácí jsou nyní značně v šoku. Střelcem branky je YAYA SOUMAHORO, který nejprve přešel přes Odoia, poté přes Taravela a nakonec chladnokrevně zakončil.

90+3
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Saglik, přichází De Pauw.

88
    Gent nyní měl těžké pořízení s rohy domácích, ale Harbaoui se prosadit nedokázal. Stav zůstává stále 2:1 pár minut před koncem.

86
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází Dutra.

86
    Další žlutá karta, tentokrát ji viděl Giorgios Galitsios.

84
    Patosi se opět dostal do možnosti vystřelit, ale na Padta si nevyzrál.

80
    Pátá dnešní žlutá karta, dostává jí domácí Denis Odoi.

79
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Cesar Arzo, přichází Caenepeel.

75
    Žlutá karta pro domácího brankáře.

69
    Tlak Gentu pomalu ale jistě ustupuje, Lokeren se dostává zpět do utkání. Do konce utkání zbývá něco málo přes 20 minut. Dokáží hosté vyrovnat?

68
    Třetí žlutou kartu utkání rozhodčí Gumienny vytahuje pro Hervé Kageho.

59
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Lepoint, přichází Nahayo.

56
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Van Der Bruggen.

56
    Kage se snažil prodrat až do střelecké pozice, ale bez úspěchu. Gent je po vstřelené brance mnohem aktivnějším týmem.

55
    Persoons přihrál Vanakenovi, který se pokusil zakončit, ale Padt jeho pokus vyrazil nad branku.