Prešov – Senec 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Michalovce 1:1 (kon.) | R. Sobota – Šamorín 0:0 (kon.)
Dubnica – Šaľa 1:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 19.10.2013, 14:00MONACObet liga

Zo štadióna v Liptovskom Mikuláši je to spoza mojej klávesnice pre dnes všetko, ostávam so srdečným pozdravom. Michal Paška (15:49:58)

Píšťalka hlavného rozhodcu Matúša práve ukončila stretnutie, ktoré sa divákom určite muselo páčiť. Domáci otvárali skóre v 25. minúte, keď sa konečne presadil útočník Brčák. Hostia vyrovnali v 62. minúte, keď po správne nariadenej jedenástke sa z gólu tešil Janočko. Remíza je však vzhľadom na priebeh zápasu spravodlivá a spokojné s ňou podľa mňa môžu byť obidva tímy.

90
    Tak domáci predsa len striedajú. Staša strieda Moravčík.

88
    Domáci tím stále bez striedania. Vytiahne Vavrovič nejakého žolíka?

87
    Domáci teraz operovali pred šestnástkou hostí, no priestor brány neohrozili.

84
    Regáli sa dobre natlačil pred Šavola, no ten strelu z uhla kryl.

82
    Hostia striedajú, De Marca nahradil Regáli.

80
    Kunca teraz zahral rukou.

79
    Strelu De Marca z 25 metrov po Janočkovej prihrávke Šavol vyrazil na roh.

79
    Trnovský sa zlým spracovaním pripravil o dobrú streleckú pozíciu.

77
    Rohový kop hostí domáca obrana posiela do bezpečnej zóny.

76
    Balluch teraz krásne čisto odstavil Janočka.

76
    Slušný zápas je už minulosťou... Ďalšiu žltú inkasuje Jurky.

74
    Žltú kartu inkasuje domáci hráč Trnovský, hoci nám sa zdalo, že skôr by ju mal za faul dostať hráč Michaloviec..