GA Eagles – Feyenoord 2:2 (kon.) | Waalwijk – Kerkrade 1:2 (kon.) | Utrecht – Breda 4:2 (kon.)
Twente – Ajax 1:1 (kon.) | Heerenveen – Arnhem 2:3 (kon.)
FC Twente
1:1 (1:0)
Ajax Amsterdam
Sobota 19.10.2013, 20:45 • Grolsch Veste Stadium • Nizozemská Eredivisie

Zápas byl velice vyrovnaný, obě mužstva si vytvořila několik slibných šancí, výsledek je však pouze 1:1. Po předvedených výkonech obout týmů je remíza pravděpodobně spravedlivá. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera! (22:37:26)

90
    Rozhodčí Pieter Vink se rozhodl nastavit 3 minuty.

90
    Domácí Bengtsson uviděl žlutou kartu za faul.

88
    Ajax střídá, odejde Sigthorsson, na jeho místo příjde Hoesen.

86
    Twente střídá, ze hřiště odchází Castaignos, místo něj příjde Djordjević.

84
    Do konce utkání zbývá necelých 10 minut, oba týmy se snaží strhnout vítězstí na svoji stranu.

82
    Ajax střídá, odejde Andersen, příjde De Sa.

83
    Ajax po vstřelené brance ještě zvýšil svoji útočnou snahu, výhra by ho výrazně posunula k první příčce.

81
    Ajax právě vstřelil branku!
    KOLBEINN SIGTHORSSON dokázal střelou, která se odrazila od země, přehodit brankáře a srovnává tak na 1:1.

77
    Hráči Twente mají míč pod kontrolou, pomalou kombinací se snaží o přechod do útoku.

74
    Domácí hráči ztrácí po nepřesné kombinaci míč na polovině hostů, ti tak mohou zahájit protiútok.

72
    Ajax střídá, odchází Ricardo Van Rhijn, místo něj se na hřiště podívá Lasse Schone.

70
    Hostující Thulani Serero uviděl žlutou kartu za faul.

70
    De Jong se krásně uvolnil na hranici vápna, jeho tvrdá střela šla však pouze do středu brány, kde stál již připravený brankář Marsman.

68
    Míč z rohového kopu skončil pouze na hlavách bránících hráčů, kteří jej odehráli do bezpečí.

67
    Twente rozehraje rohový kop.

65
    Ebecilio výborně vybojoval míč ve vápně Ajaxu, jeho následná nahrávka našla Tadiče, ten však poslal svojí střelu mimo tři tyče.