Newcastle – Liverpool 2:2 (kon.) | Arsenal – Norwich 4:1 (kon.) | Chelsea – Cardiff 4:1 (kon.)
Everton – Hull City 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – Southampton 1:1 (kon.) | Stoke – West Brom 0:0 (kon.)
Swansea – Sunderland 4:0 (kon.) | West Ham – Manchester City 1:3 (kon.)
Chelsea FC
4:1 (1:1)
Cardiff City FC
Sobota 19.10.2013, 16:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný večer. (18:04:49)

Druhý poločas přinesl opravdu krásný fotbal. Ze začátku poločasu dělal Cardiff obráncům Chelsea mírné problémy. Ti je však přestáli a udělali základ k vítězství. V šestašedesáté minutě se dočkal první ligové branky Eto'o, který si také připsal vítěznou branku utkání. V minutě osmasedmdesáté se k míči dostal Oscar a nádhernou brankou dodal Chelsea jistotu. Výkon Londýňanů pak korunoval čtvrtou brankou Hazard. Chelsea tak dnes poráží Cardiff vysoko 4:1 a v tabulce se posouvá hned za vedoucí Arsenal, na který má ztrátu dvou bodů.

90+4
    K hlavičce se ve vápně dostal Campbell, ale jeho pokus branku nemohl ohrozit.

90+3
    I Cardiff se ještě pokouší něco vymyslet směrem dopředu a kombinuje na útočné polovině.

90+2
    Oscar poslal míč Luizovi, který z dobrých třiceti metrů rozhodl pro střelu. Ta se mu ale vůbec nepovedla, když míč poslal vysoko nad branku.

90+1
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 4 minuty.

90
    Chelsea se stále drží u míče a snaží se přidat další branku.

88
    Chelsea v poklidu kombinuje na útočné polovině a užívá si konec utkání.

87
    Cardiff zahrával rohový kop. Od rohového praporku odcentroval do vápna Whittingham, jenž nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

86
    Oscar se nyní tak vehementně snažil dostat k míči, až mu byl odpískán útočný faul.

85
    Dlouho se na ní ale neudrželi, když se k míči dostal Ramires a dlouhým pasem hledal Oscara, kterému míč při zpracování uskočil za postranní lajnu.

84
    Po dlouhé době se dostali k míči také hosté, kteří kombinují na útočné polovině.

83
    Cardiff působí velmi odevzdaně a Chelsea se toho snaží co nejvíce využít.

82
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Chelsea drtí svého soupeře. Z levé strany se dostal až k malému vápnu EDEN HAZARD, který střelou pod Marshallem dává svoji druhou branku v utkání.

81
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Aron Gunnarsson, přichází Rudy Gestede.

80
    Hazard vyslal do vyložené šance Williana, který tváří v tvář Marshallovi neuspěl.

78
    Chelsea se dostává do dvoubrankového vedení. Ramires našel před velkým vápnem OSCARA, který zpoza šestnáctky poslal míč do levé šibenice.

Jan Šlapáček

Branky: 33. Hazard (Eto´o), 66. Eto´o (Hazard), 78. Oscar (Ramires), 82. Hazard (Lampard) – 10. Mutch

Karty:   40. Luiz (CHE) – 45. Cowie (CDF), 54. Marshall (CDF)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:4.
    Chelsea FC: Čech – Ivanović, Luiz, Terry (C), Bertrand (64. Torres) – Willian, Ramires, Mata (59. Oscar), Lampard, Hazard – Eto´o (69. Azpilicueta).
    Náhradníci: Schwarzer – Cahill, Azpilicueta, Essien, Oscar, de Bruyne, Torres.

Cardiff City FC: Marshall – Théophile-Catherine, Caulker (C), Turner, Taylor – Cowie, Mutch, Medel (56. Kim), Gunnarsson (81. Gestede), Whittingham – Odemwingie (68. Campbell).
    Náhradníci: Lewis, Moore – Hudson, Kim, Campbell, Gestede, Maynard.

Rozhodčí: Taylor – McDonough, West