Newcastle – Liverpool 2:2 (kon.) | Arsenal – Norwich 4:1 (kon.) | Chelsea – Cardiff 4:1 (kon.)
Everton – Hull City 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – Southampton 1:1 (kon.) | Stoke – West Brom 0:0 (kon.)
Swansea – Sunderland 4:0 (kon.) | West Ham – Manchester City 1:3 (kon.)
Everton FC
2:1 (1:1)
Hull City AFC
Sobota 19.10.2013, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League

Utkání končí a domácí se radují z dalšího vítězství. Everton dnes sice nepředvedl nějak moc pohledný fotbal, ale roli favorita nakonec v duelu s nováčkem potvrdil. Rozhodující gól vstřelil v 57. minutě Pienaar, který byl v té chvíli na hřišti necelou minutu. Karamelky se tak alespoň pro tuto chvíli posunuly v tabulce až na pátou pozici a například na druhou Chelsea ztrácí jen dva body. Hull je nyní devátý. (18:07:22)

90+4
    Žlutou kartu dostává Leighton Baines za nafilmovaný pád v šestnáctce.

90+4
    Hosté se nemohou dostat k žádnému náporu, Everton závěr kontroluje.

90+2
    Po nákopu Daviese spěchal za domácí obranu Brady, u míče byl jako první Howard, který vše vyřešil.

90+2
    Domácí drželi míč u vápna soupeře, ale nakonec jim byl odmáván ofsajd.

90+1
    Žlutou kartu dostává Tom Huddlestone (Hull City AFC).

90+1
    Rozhodčí Swarbrick nastaví čtyři minuty.

90
    Brady posunul míč na Sagba, který však v souboji s Distinem nevybojoval ani rohový kop. Rozehrávky se ujímá Howard.

88
    Standardku rozehrával Pienaar, jeho centr hosté odkopli.

88
    Po faulu Elmohamadyho se bude kopat proti bráně Hullu.

87
    Coleman táhl další zajímavý domácí kontr, ale nedokázal procpat přihrávku do křídla na Mirallase.

85
    Protiútok Evertonu skončil nepřesnou přihrávkou Koného na Naismitha. Hosté rozehrávají od své brány.