PSG – Bastia 4:0 (kon.) | Ajaccio – Nantes 0:1 (kon.) | Évian TG – Guingamp 1:2 (kon.)
Montpellier – Lille 0:1 (kon.) | Rennes – Valenciennes 2:2 (kon.)
AC Ajaccio
0:1 (0:0)
FC Nantes
Sobota 19.10.2013, 20:00 • Stade François Coty, Ajaccio. • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mě je to pro dnešek vše. Loučím se s vámi, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, užijte si zbytek víkendu, úspěšně vkročte do nového týdne a mějte se hezky. Někdy příště opět napočtenou. (22:16:01)

Červené karty: 0 – 0

Nantes gólem v závěru zápasu poráží Ajaccio nejtěsnějším možným rozdílem a posunuje se na čtvrtou pozici tabulky, o bod za třetím Lille. Je pravda, že domácí toho dnes moc nepředvedli, nepomohla jim ani dvě střídání v prvním poločase, bezgólový stav vydržel tak dlouho především díky výbornému brankáři a také díky štěstí. Nakonec však i Ochoa chyboval a dovolil soupeři vsítit jediný, ale zároveň vítězný gól tohoto střetnutí.

90+3
    Už se nastavovalo víc, než dvě minuty, když se před pokutovým územím k míči dostal Mutu a prudkou ranou z otočky pořádně vyděsil gólmana Nantes. K velké smůle Ajaccia však rána jeho hráče nebyla přesná a skončila kousek vedle levé tyče.

90+2
    Míč končí v zámezí a Ochoa bude odkopávat od branky, ale moc času už není.

90+1
    Domácí se provinili faulem a míč získávají hosté, kteří tak mohou v klidu šetřit cenný čas.

90+1
    Míč končí u brankáře hostů, ten logicky s rozehrávkou vůbec nespěchá.

90
    Dvě minuty se budou nastavovat. Tolik času ještě mají domácí na to, aby vyrovnali.

89
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Filip Đorđević, přichází Fernando Aristeguieta.

88
    Nantes právě vstřelili branku!
    Ihned z protiútoku udeřili hosté. Đorđević odcentroval míč z levé strany, Ochoa celou situaci špatně vyřešil, vyběhl z branky, ale na míč nedosáhl. Balón se dostal na druhou stranu k volnému ALEJANDROVI BEDOYOVI, který už neměl problém zasunout míč do odkryté brány. Trochu kruté pro domácí tým.

87
    Znovu Riou v akci, tentokrát musel zasáhnout proti pokusu z pravé strany, když míč chytil do rukou a ihned rozehrál.

86
    Domácí zastavil ofsajd a míč tak získávají hosté. Riou bude odkopávat.

84
    Đorđević byl velmi blízko ke své sedmé brance v sezóně. Po centru z levé strany udeřil kopačkou míč ve vzduchu, ale poslal jej ke smůle jeho celku těsně vedle pravé tyče. Ochoa se jen ohlédl a hostující fotbalista schoval obličej do dlaní. Tohle zasluhovalo gól.

83
    Velmi nepříjemný centr před domácí svatyni řeší Ochoa vyboxováním míče do bezpečné vzdálenosti.

82
    Od branky bude odkopávat Ochoa.

81
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Alejandro Bedoya.

80
    Po rohovém kopu míč jen proletěl malým vápnem, ale branku neohrozil.

79
    Hosté na poslední chvíli odvrátili míč do zámezí, nyní to jsou domácí, kteří převzali otěže zápasu.