PSG – Bastia 4:0 (kon.) | Ajaccio – Nantes 0:1 (kon.) | Évian TG – Guingamp 1:2 (kon.)
Montpellier – Lille 0:1 (kon.) | Rennes – Valenciennes 2:2 (kon.)
Stade Rennes
2:2 (1:0)
Valenciennes FC
Sobota 19.10.2013, 20:00 • Stade de la Route de Lorient (Rennes) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tolik pro dnešek z dnešního večerního velice zajímavého mače, u dalších přenosů se budu těšit zase příště. Na počtenou.

Statistiky zápasu:

Držení míče v %: 51:49
    Střely na bránu: 5:7
    Střely mimo: 8:6
    Rohy: 1:9
    Fauly: 7:12

Závěrečný hvizd právě přišel a je dobojováno. Poslední tým tabulky nakonec vydoloval bod za remízu 2:2. Ač prohrával o dva góly, dokazál si s nepříznivým výsledkem poradit a svůj velice dobrý výkon je tak korunován dělbou bodů. I dle statistik byl duel vesměs vyrovnaný, o čemž se za chvíli přesvědčíme.

90+3
    Pak se ještě chvíli hrálo, ale rozhodčí už má v ústech píšťálku a každou chvíli ukončí zápas.

90+2
    V nefotbalové pozici leží na hřišti Danzé, chvíli se nebude hrát.

90+2
    S rozehrávkou vůbec nikam nepospíchá Bahebeck, který takticky podržel míč.

90+1
    Domácí chtějí, obléhají bránu protivníka, do vápna létá jeden míč za druhým, ale obrana Valenciennes zuby nehty drží velice dobrý výsledek.

90
    Nic se z něj neurodila, ještě se budou hrát tři minuty nad plán druhého poločasu.

89
    Kopat budou roh.

88
    Domácí se usadili před bránou soupeře a snaží se ještě s výsledkem něco udělat.

86
    Rennais vstřelilo gól, ale byl z ofsajdu a ještě se zdálo, že byl brankář Penneteau v ostrém souboji faulován. Pajot byl jednoznačně za obránci a pískalo se správně.

85
    Ještě zhruba pět minut a hosté by chtěli ještě víc. Dobrou střelu vyslal Bahebeck, ale tentokrát si Costil připsal úspěšný zákrok.

83
    Teď se hodně střídalo, než hrálo a je to vidět. Hra je hodně rozkouskovaná a nepřesná.

82
    Střídání v týmu Valenciennes FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází José Saez.

80
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Julien Féret, přichází Adrien Hunou.

78
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Tiemoue Bakayoko, přichází Anders Konradsen.

78
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází , přichází Wesley Saïd.

Roman Zajíček

Branky: 7. Kadir (Pitroipa), 50. Kadir (Pitroipa) – 65. Le Tallec, 73. da Silva (Melikson)

Karty:   64. M'Bengue (REN)

Stade Rennes: Costil – M'Bengue, Kana-Biyik, Armand, Danzé – Féret (80. Hunou), Pajot, Alessandrini (78. Saïd) – Bakayoko (78. Konradsen), Kadir, Pitroipa.
    Náhradníci: N´Diaye – Hountondji, da Conçeiçao, Konradsen, Hunou, Saïd, Romero.

Valenciennes FC: Penneteau – Masuaku, Néry, Rose (45. Angoua), Kagelmacher – Doumbia, Dossevi (82. Saez), da Silva, Melikson (76. Nguette) – Bahebeck, Le Tallec.
    Náhradníci: Charruau – Angoua, Ciss, Mater, Chitu, Saez, Nguette.

Rozhodčí: Desiage – Dansault, Grosbost