Vladivostok – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 4:3 (kon.)
Novosibirsk – Barys 2:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 5:1 (kon.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 3:4 (po pr.)
Viťaz – Doněck 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 4:3 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Sobota 19.10.2013, 08:00KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (10:10:38)

Je dobojováno. Ve třetí třetině jsme zaznamenali jediný gól, který vstřelil domácí Šiškanov, který tak svým druhým gólem korunoval svůj dnešní výborný výkon. Ostatně jako i jeho spoluhráči, Amur dnešní zápas zvládl výborně, domácí mužstvo "šlapalo" jak dobře namazaný stroj a zaslouženě získává plný počet bodů za výhru 4:2.

60:00

59:40
    Jugra se ani nedostane k odvolání Kuzněcova, možná to chtělo při přesilové hře zariskovat a hrát v šesti proti čtyřem. Nyní je již zřejmě rozhodnuto.

59:18
    Starosta si ještě vylepšil své postavení na modré a vypálil, ovšem trefuje přímo lapačku Murygina.

59:00
    Posledních šedesát vteřin, hosté stále prohrávají 2:4.

58:54

58:30
    Jugra před Kuzněcovem, ale nyní jsou to již domácí, kdo mají puk a vyváží ho ze třetiny.

57:50
    Ale Trončinský nepřesně přihrává před branku, obránce Amuru vyhazuje puk ze třetiny.

57:35
    Hosté v přesilovkovém rozestavení.

56:54
    Dmitrij Lugin dostává dvouminutový trest za podražení a rázem je to dobrá příležitost pro Jugru, jak ještě zdramatizovat závěr zápasu!

56:47
    A Jugra nyní musí všechny své síly napřímit do útoku.

56:03

55:57
    Kňjazejův pokus z levé strany chytá Kuzněcov.

55:20
    Puk ve třetině Amuru, kde se snaží vybojovat puk Těrjajev.

54:50
    Domácí před Kuzněcovem a jsou to oni, kdo mohou navýšit své vedení.

54:28
    Puk opouští třetinu Jugry, hosté se ale tímto vyloučením připravili o možnost snížit náskok soupeře.

54:03
    Putilov je vyloučen, domácí si zahrají přesilovou hru.

54:03
    A hlavně dávat si pozor na rychlé brejky Amuru, do nichž se domácí dostávají čím dál častěji!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 7. Šiškanov, 32. Lugin, 36. Bykov, 47. Šiškanov – 23. Žukov (Sitnikov), 35. Sitnikov (Žukov, Starosta)

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Reese, A. Loginov, V. Loginov, Těrjajev, Ježov, Bykov, Salcido, Bilalov – Muršak, Korotkov, Juňkov – Tarasov, Dubinin, Stěpanov – Lugin, Litovčenko, Klimčuk – Šiškanov, Smurov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (Birjukov) – Šefer, Starosta, Sokolov, Trončinský, Chvostov, Grot, Putilov, Ďjakov – Sitnikov, Žukov, Magogin – Dixon, Andersson, Savinainen – Kňjazev, Gorbunov, Krysanov – Jacenko, Petrov, Gusev

Rozhodčí: Kiseljov, Ščeňjov – Zacharenkov, Sivov