Orlová – Vsetín 2:8 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 4:3 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 0:3 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Frýdek-M. – Přerov 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:1 (kon.)
Vrchlabí – Klatovy 9:2 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Bílina – Sokolov 2:5 (kon.)
Mor. Budějovice – Klášterec nO 9:1 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:4 (po pr.) | Milevsko – Tábor 1:8 (kon.)
Nymburk – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 7:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
7:2 (0:0, 5:0, 2:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 23.10.2013, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

A je hotovo. Domácím po vysoké výhře z dnešního utkání náleží 3 body. Nejlepšími hráči se v tomto utkání stali Martin Sejpal a za hosty Kunstmüller. Tímto je to pro vše, loučím se s vámi a na přistím kolínském zápase naviděnou. (20:26:45)

60:00

58:40
    Potrestán domácí Tomáš Pácal na 2 minuty za držení.

57:50
    Žďár právě vstřelil branku!

Druhou branku hostujícího týmu střílí DAN KOTLÍK. A snižuje skóre na 7:2.
    Asistence: Vítek M.

57:21

55:21
    Vyloučen Petr Beneš na 2 minuty za nedovolené bránění.

53:21

Hosté se nevzdávají a jen tak odjet bez vstřeleného gólu nechtějí. O první gól hostí se postaral PAVEL STANĚK, který decentně snížil skóre na 7:1.
    Asistence: Kaňka

52:50
    Jakub Semirád potrestán 2 minutovým trestem za hákování.

52:31
    Hosté mění gólmany. Do branky hostí se nyní postaví Jiří Sláma.

52:31
    Kozlové právě vstřelili branku!

Ježek nahrál Chaloupkovi, který si šikovně najel a pálil, Opršal vyrazil a poté poté puk dorazil do Opršalovy branky JAN HANZL a zvyšuje skóre na 7:0.
    Asistence: Morkes, Chaloupka.

50:45
    Sudí vylučuje hosty, na trestnou lavici míří Jiří Dítě, který je potrestán na 2 minuty za hákování.

50:19

TOMÁŠ MARVÁNEK, který je kolínský junior, dnes hraje 1. zápas za A tým a hned Kolínu připisuje 6. branku Kolínu!
    Asistence: Barták a Kubát.

50:11

48:41

48:11
    Na trestnou hostí přibyde ještě Jiří Plachý, který byl potrestán 2 minutovým trestem za držení protihráče.

46:41
    Současně vyloučeni, z týmu hostí Dítě a za domácí Pavel Kubát, oba dva na 2 minuty za hrubost.

43:40
    Krásná šance Valáška, který udělal prokličkoval až k Opršalovi a udělal forehandovou kličku, ale pořádně nezakončil, protože byl ubráněn.

41:50
    Zakázané uvolnění Kolína.

41:41
    Kunstmüller od modré sám pálil na Sejpala, a ten jeho puk vychytal lapačkou.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 28. Ježek (Hanzl), 28. Malý (Valášek), 34. Malý (Mejzr, Valášek), 35. Valášek (Jankovský), 40. Morkes (Hanzl), 51. Marvánek (Barták, Kubát), 53. Hanzl (Morkes, Chaloupka) – 54. Staněk (Kaňka), 58. Kotlík (Vítek M.)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Kulhánek, Čtvrtečka – Morkes, Marvánek, Ježek – Malý, Mejzr, Valášek – Šifta, Šafránek, Jankovský – Semirád, Zumr, Kubát
    SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal (Sláma) – Šír, Staněk, Pleva, Smejkal, Jan, Beneš, Vítek M. – Kunstmüller, Dítě, Hron, Krupka, Kaňka, Štěpánek, Plachý, Kotlík, Vítek D., Gregar

Rozhodčí: T.Battěk – J.Beránek, J.Ledinský.