Chabarovsk – Barys 3:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Kazaň – Doněck 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva – Minsk 4:0 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 4:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Medveščak Záhřeb
Středa 23.10.2013, 17:00KHL

V dnešním napínavém utkání jsou přeci jen o něco šťastnější domácí hráči, kteří sice ve třetí třetině ztratili jednogólové vedení, ale hned v první minutě prodloužení dokázali krásně sehrát přesilovou hru a získat tak bod navíc. To je ode mne dnes vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:24:30)

60:35
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají bleskurychle přesilovou hru a rozhodují tak o svém dnešním vítězství. Po krásné přihrávce se z ostrého úhlu trefil dnes podruhé WOJTEK WOLSKI. Asistence: Sakari Salminen

60:28
    Oddechový čas pro domácí.

60:28
    Mathieu Carle dostává 2 + 10 minut za hákování.

60:01

Ve třetí třetině se hostům podařilo srovnat zásluhou Murleyho, takže za vyrovnaného stavu 1:1 půjdeme za malou chvíli do prodloužení.

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:35
    Hraje se rychle nahoru a dolů, hráči už se s tím tolik nemažou a po přechodu útočné modré následuje zpravidla střela a stáhnutí zpět do obrany.

56:29
    Hosté ale špatně rozehráli a domácí mohli jít do nebezpečného protiútoku, jenomže se jim nepovedl přechod přes útočnou modrou.

56:10
    Po dalším Kovalovo zákroku se bude vhazovat po levé straně domácí opory.

55:31
    Až tři hráči teď najížděli před Kovala, ale útočník Záhřebu zvolil bekhendové zakončení, které brankář domácích výborně vyrazil do rohu kluziště.

55:12
    Novgorod ale dobře ubránil střední pásmo a může teď sám postupovat dopředu.

54:50
    Hosté konečně vystřídali a uklidnili hru a započínají svou útočnou akci.

53:25

53:10
    Další vyhození Záhřebu.

52:48
    A teď se již hosté osvobodili a mohou vystřídat.

52:15
    Domácí zamkli hosty v jejich třetině, ale zatím bez střely.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 35. Wolski (Krasnoslobodcev), 61. Wolski (Salminen) – 46. Murley (Foster, Thomas)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maškovcev) – Hietanen, Makarov, Valentěnko, Chomickij, Grigorjev, Děnisov, Belochvostikov – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Hodgman, Krasnoslobodcev – Kuljomin, Kulakov, Galuzin – A. Potapov, M. Potapov , Žarkov, Tverdochlebov.
    Medveščak Záhřeb: Dekanich (Vasiljevič) – Martinovic, Carle, Švarný, Foster, Popovič, Katic, Waugh – Thomas, Cheechoo, Murley – Bjorkstrand, Vesce, Ellison – Walker, Murray, Glumac – Koren, Kane, Perkovič.

Rozhodčí: Karabanov, Odins – Balodis, Koposov