Úterý 29.10.2013, 22:00 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:55:05)

Rohové kopy: 5 : 7

Žluté karty: 3 : 1

Červené karty: 0 : 0

Držení míče: 41% : 59%

A právě nyní hlavní rozhodčí ukončil dnešní zápas, který pro sebe hosté rozhodli hlavně skvělým vstupem do druhého poločasu, kdy nejprve na 2:0 zvyšoval ve 48. minutě Fàbregas, jehož střela se nešťastně odrazil do zad gólmana Yoela Rodrígueze do branky a nakonec mu byl připsán vlastní gól. Na konečných 3:0 pak upravil o šest minut později opět Fàbregas, který se dnes prezentoval velmi dobrým výkonem, ale hlavně dokázal těžit ze skvělých přihrávek Lea Messiho. Slavný Argentinec se prosadit nedokázal, byť neměl několikrát ke gólu daleko. Mladá brazilská hvězda Neymar proseděla celý zápas na lavičce náhradníků a do zápasu nezasáhla.

90+2
    Obrana domácího týmu dokázala rohový kop soupeře ubránit, probíhají poslední vteřiny zápasu, sudí Fernández se rozhodl nastavit pouze dvě minuty.

90+1
    Byť nyní hvězdný Leo lehce "škrtl" břevno! Rohový kop pro Barcelonu.

90
    Začala devadesátá minuta dnešního zápasu, vypadá to, že se Messi ani v dnešním utkání střelecky neprosadí a nelichotivý série bez vstřeleného gólu se tak natáhne na tři utkání.

89
    Dost často ale končí veškeré akce Celty ztrátami míčů, zejména díky dobře fungující defenzivě Barcelony.

88
    Domácí v samém závěru zápasu rozhodně nepolevují v tempu, hosté je nechávají hrát.

87
    Messi parádním pasem našel na levé straně Tella, který ale celou akci hostů doslova "zazdil", když nedokázal přejít přes jediného obránce Celty.

85
    Celta měla k dispozici rohový kop, ale domácí se již k ohrožení branky FCB nedostali.

85
    Mina v obrovské šanci, ve vápně se dostává ke střele, ale Valdés se předvedl skvělým reflexivním zákrokem, kdy míč vyrazil nohou!

84
    Mezitím pohled na střídačku FCB, kde si Neymar přetahuje kapuci přes hlavu, dnes se na hřiště nedostane.

84
    Toni vybojoval autové vhazování pro Celtu z levé strany, v blízkosti rohového praporku na polovině FCB.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Cristian Tello.

83
    Stále domácí kombinují na polovině soupeře, Barcelona čeká na to, čím jí fotbalisté Celty překvapí.

82
    Toni s Charlesem drží míč na levé straně, na polovině soupeře.

81
    Messi ve vápně udělal možná zbytečně o krůček navíc, jeho pokus z pravé strany domácí gólman vytěsnil na roh.