Atalanta BC – Inter 1:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (1:1)
Inter Milán
Úterý 29.10.2013, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo) • Italská Serie A

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:38:39)

Atalanta Bergamo doma remizuje s Interem Milán 1:1, oba soupeři si tak připisují jeden bod do tabulky italské Serie A. Jedná se především o ztrátu Interu, který šel do utkání jako pochopitelný favorit. Především v první půli se tak na hřišti ale neprojevoval, až ve druhém poločase začal dominovat. Konečná remíza se ale jeví jako zasloužený výsledek, který odpovídá dění na travnaté ploše.

90+2
    Álvarez napřáhl k dělové ráně ze střední vzdálenosti, míč jen o milimetry míjí pravou tyč! Pokud by šel míč do branky, Consigli by neměl žádnou šanci.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Obrana Interu čelila vysokému centru a čelila mu úspěšně.

89
    I Samuel dostává žlutou kartu.

87
    Migliaccio fauluje Cambiassa a dostává žlutou kartu.

86
    Ani jeden z obou soupeřů se nesnáží taktizovat – na obou polovinách hřiště se hraje ofenzivní fotbal. To zřejmě vydrží až do konce. Dočkáme se rozhodující branky?

86
    Inter střídá. Jonathana nahrazuje Taider.

85
    Cambiasso padá v pokutovém území, ani tento souboj se ale za penaltový posuzovat nebude.

83
    A tento rohový kop končí neuvěřitelnou tutovkou, kterou neproměnil Yepes! Ten se dostal k míči na melém vápně, ve stresu se rozhodl pro tvrdou přízemní ránu. Měl před sebou celou brankou, trefil ale nohy Carriza, od kterého se míč odráží daleko od branky. Tohle měli domácí proměnit...