Uruguay – Slovensko 4:2 (kon.) | Maroko – Pobř. slonoviny 1:2 (kon.) | Argentina – Tunisko 3:1 (kon.)
Nigérie – Írán 4:1 (kon.)
Nigérie
4:1 (3:0)
Írán
Úterý 29.10.2013, 17:00 • Khalifa Bin Zayed Stadium, Al Ain City • Mistrovství světa U17

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný večer a u dalších sportovních událostí nejen z Mistrovství světa do 17 let napočtenou. (18:54:50)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno! Do čtvrtfinále postupuje Nigérie, když vyhrála 4:1. Domácí rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, kde dali 3 branky. Ve druhé půli dali ještě jeden gól, Írán pak už dokázal jen snížit. Soupeřem Nigérie bude Uruguay a své čtvrtfinále odehrají 2.11.2013 v 17:00.

90+3
    Ani druhý roh v řadě se Nigérii nepovedl.

90+2
    Yahaya technicky k levé tyči Aminiho branky, hostující brankář vytahuje na roh.

90+1
    Yahaya na zemi po faulu Moharramiho.

90
    Roh nakrátko rozehráli Nigerijci, pak si na druhé tyči naběhl na centr Yahaya, jeho pokus byl hodně vysoký.

90
    Běží poslední minuta utkání a míč je a polovině Íránu pod kontrolou Nigérie.

89
    Írán ještě v posledních minutách vyprodukoval tlak, ale zřejmě to nebude stačit, hosté musí dát ještě 3 branky, aby si zahráli prodloužení.

88
    Poslední minuty místo Chidiebere Nwakaliho dohraje Saviour Godwin.

87
    Yahaya z velké dálky chtěl překvapit Aminiho, ale nepovedlo se mu zamířit přesně.

86
    Yahaya zahrával rohový kop, ale Nigérie ve vápně fauluje, míč se vrátí na kopačky Íránu, rozehrávat bude brankář Amini.

84
    Írán právě vstřelil branku!
    Tak domácí s čistým štítem dnes nedohrají, na vápně dostal prostor ALI GHOLIZADEH, který nádhernou střelou vymetl šibenici Alampasovy branky.

83
    Střídá i Nigérie, ze hřiště odchází Akinjide Idowu a přichází na něj Chigozi Obasi.

82
    Domácí kombinují na vlastní polovině, jejich snahu narušují pouze nedovolené zákroky Íránců.

81
    Hra se přesunula do středu hřiště, Nigérie bude chtít dohrát zápas s čistým štítem.