Genk – Kortrijk 1:0 (kon.) | Oostende – Anderlecht 0:3 (kon.) | Charleroi – Mechelen 2:2 (kon.)
Waregem – Gent 3:2 (kon.) | Leuven – Mons 2:2 (kon.) | Lokeren – Lierse 1:0 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
2:2 (2:2)
RAEC Mons
Středa 30.10.2013, 20:30 • Stadion Den Dreef • Belgická Jupiler Pro League

Viděli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém museli domácí dvakrát dotahovat. Zápas nakonec skončil spravedlivou remízou, ale těžko říct jak by se vyvíjel, kdyby hosté hráli v plném počtu. Zmínil bych především posledních pět minut prvního poločasu, ve kterých jsme viděli tři branky a červenou kartu. Druhý poločas se dohrával v poklidu.

Někdy opět na počtenou. Těším se na vás! (22:31:42)

90
    Běží nastavení. Rozhodčí Lardot nastavil čtyři minuty.

86
    Oba týmy zápas dohrávají, nikdo nechce udělat chybu. Myslím, že remíza by byla spravedlivá. Hosté v deseti sympaticky bojují!

81
    Hosté posilují defenzivu.

80
    Domácí sahají k poslednímu střídání. Jejich hra určitě potřebuje oživit! Odchází Yagan, přichází Ogunjimi.

76
    Domácí se snaží oživit hru, hosté však dobře brání. Uvidíme k čemu dojde v posledních patnácti minutách.

74
    Také domácí sahají ke druhé změně.

71
    Hosté sahají ke druhému střídání. Odchází Arbeitman, který odehrál dobrý zápas.

69
    Stále stejný průběh. Domácí se marně snaží. Hosté hrají v oslabení výtečně!

63
    Domácí střídají svého nejlepšího střelce, který byl v dnešním zápase neviditelný.

63
    Domácí stále marně dobíjí branku hostů.

55
    Hosté se po dlouhé době dostali ke střele! Po kličce vystřelil Soumah, jeho střela však nebyla úspěšná.

54
    Nyní to jsou přirozeně domácí, kteří ovládají hru.

46
    Hosté střídají a pokusí se udržet nerozhodný výsledek. Do hry jde Dussenne, který vystřídá Angeliho.

46
    Začal nám druhý poločas. Snad bude zajímavý tak jako ten první

46

Po nudném začátku jsme viděli strhující konec prvního poločasu, ve kterém padli čtyři branky, viděli jsme červenou kartu a proměněnou penaltu. Stav utkání je 2:2. Druhý poločas začne přibližně ve 21:40.