Genk – Kortrijk 1:0 (kon.) | Oostende – Anderlecht 0:3 (kon.) | Charleroi – Mechelen 2:2 (kon.)
Waregem – Gent 3:2 (kon.) | Leuven – Mons 2:2 (kon.) | Lokeren – Lierse 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
1:0 (1:0)
Lierse SK
Středa 30.10.2013, 20:30 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno, o vítězi rozhodla první půle, když se ve 30. minutě hry prosadil De Pauw. Do druhého poločasu sice nastoupili hosté aktivněji, ale kromě rohů nic jiného nevytěžili, neboť proti nim dnes stál výborný brankář Barry. (22:29:10)

90+2
    Domácí střídají potřetí, na poslední vteřinky přichází Cedric Mingiendi, který nahradí Hanse Vanakena.

90+1
    Hlavní sudí nastaví nad rámec základní hrací doby 3 minuty.

89
    Taktické střídání domácích. Odchází Ayanda Patosi, kterého na několik minut nahradí Alexandre Corryn.

88
    Domácí brankář málem zranil svého spoluhráče Taravela, když se snažil pokrýt přímý kop hostů.

86
    Poslední střídání v celku Lierse. Z trávníku odchází Ahmed Samir Farag, na hřiště přichází Rachid Farssi.

84
    Odchází Thomas Wils (Lierse), kterého nahrazuje na posledních pár minut Ahmed Yasser.

82
    Carl Hoefkens dostává žlutou kartu za zákrok na domácího útočníka Harbaouiho.

74
    Na straně domácích dohrál Ivan Leko, kterého střídá Junior Dutra.

73
    Pro dnešek dohrál Dolly Menga, kterého nahrazuje Anthony Watt.

70
    Wandersonova tvrdá bomba, Barry chytá.

66
    Po delší době u míče Lokeren, De Pauw zasekl míč a nahrál jej zpět až na Vanakena.

64
    Další z útoků Lierse. Wanderson našel ve vápně naběhnutého Manga, který domácí svatyni vysoko překopává.

61
    Sedmý roh Lierse v utkání. Míč se snesl na hlavu Manga, který prověřil brankáře Barryho. Trenér domácích není spokojený s tím co jeho svěřenci po přestávce předvádí.

60
    Bitva o střed hřiště pokračuje.

57
    Lierse kopalo 2 rohy po sobě, ale ani v jednom neuspělo. Hosté do druhé půle vstoupili aktivněji.

52
    Roh tentokrát na druhé straně. Losada střílí z voleje mimo tři tyče domácí branky.