Valladolid – Real Sociedad 2:2 (kon.) | Valencia – Almería 1:2 (kon.) | Real Madrid – Sevilla 7:3 (kon.)
Osasuna – Rayo Vallecano 3:1 (kon.)
Real Madrid
7:3 (3:2)
Sevilla FC
Středa 30.10.2013, 22:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga

Na straně Realu se nejvíce připomněli Ronaldo (3 góly) a také Bale (2 góly a 2 asistence). Na straně hostů byl nejlepším hráčem Ivan Rakitić, který dal dva góly. Mohl také přidat třetí, to by ale musel proměnit pokutový kop ze 74. minuty. (23:52:34)

Je tu konec absolutně strhujícího utkání, které muselo nadzvednout všechny opravdové fotbalové příznivce. Sledovali jsme vysoce nadprůměrné a doslova bláznivé utkání, které nakonec vyhrál Real Madrid nad Sevillou v poměru 7:3.

90+4
    Přímý kop zahrával nakonec Sergioo Ramos a jeho parádní tvrdou ránu k tyči ještě lepším zákrokem vyrazil gólman Beto!

90+3
    Domácí se s úsměvem domlouvají, kdo si poslední standardku rozehraje. Je to rozhodně na střelu. Bude to Ronaldo?

90+2
    Nyní je tu jedna z posledních šancí pro domácí. Po faulu na Modriće je tu přímý kop pro Real.

90+1
    První minutu nastavení zakončil střelou zpoza vápna Marcelo. Jeho rána levačkou byla ale nepřesná a mířila nad.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.

90
    Již se dohrává poslední minuta normální hrací doby. Dnes se asi moc nastavovat nebude.

90
    Benzema ve snaze hrát míč fauloval Rakitiće a hosté se po dlouhé době dostanou z hodně těsného sevření.

89
    Z dálky zkusil vystřelit di María, trefil ale pouze jednoho z obránců.

88
    Přízemní přihrávku do vápna posílal di María. Nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

88
    Nyní je tu standardní situace pro domácí tým.

87
    Do zajímavé šance se nyní přesto dostal Gameiro, míč z pravé strany ale poslal jen do boční sítě.

86
    Hosté jsou zatažení v defenzivě a rádi byl zápas dohráli bez další inkasované branky. Zatím se jim ale nedaří mít závěr zápasu pod kontrolou.

85
    Útočnou akci Realu táhl Ronaldo, který na pravou stranu přihrál Arbeloovi. Ten mu chtěl balon rychle vrátit, jenže trefil jen protihráče. Byla to velká šance Realu, domácí postupovali ve třech proti dvěma obráncům Sevilly.

85
    Už to vypadalo, že bude Ronaldo sahat po čtvrtém gólu v zápase. Míč mu ale v poslední chvíli utekl a vše uhasil včasným vyběhnutím Beto.

84
    K rychlému brejku se nadechli nyní také hosté, jenže až do zakončení se nedostali.

84
    Na bránu Sevilly se valí další útočná lavina domácího týmu. Sledujeme nadála divoký fotbal.

Petr Bílek

Branky: 13. Bale (Benzema), 27. Bale, 32. Ronaldo (pen.), 53. Benzema (Bale), 60. Ronaldo (Bale), 71. Ronaldo (Benzema), 79. Benzema (Marcelo) – 39. Rakitić (pen.), 40. Bacca (Samperio), 63. Rakitić

Karty:   38. Ramos (REA), 65. Arbeloa (REA), 66. Khedira (REA) – 24. A. Moreno (SEV), 59. Mbia (SEV)   76. Mbia (SEV)

Neproměněná penalta: 74. Rakitić (SEV), mimo

Real Madrid: Diego López – Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo – Bale, Illarramendi (64. Alonso), Isco (71. Modrić), Khedira (82. di María), Ronaldo – Benzema.
    Náhradníci: Casillas – Pepe, Carvajal, Alonso, Modrić, di María, Morata.

Sevilla FC: Beto – Figueiras, Carriço, Pareja, F. Navarro – Samperio (62. Perotti), Mbia, Machín (83. J. Reyes), Rakitić, A. Moreno – Bacca (62. Gameiro).
    Náhradníci: Varas – Cala, Coke, Perotti, Iborra, J. Reyes, Gameiro.

Rozhodčí: Teixeira – García, Marco