Valladolid – Real Sociedad 2:2 (kon.) | Valencia – Almería 1:2 (kon.) | Real Madrid – Sevilla 7:3 (kon.)
Osasuna – Rayo Vallecano 3:1 (kon.)
Valencia CF
1:2 (1:0)
UD Almería
Středa 30.10.2013, 20:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (21:53:58)

Je tu konec, Valencia doma překvapivě prohrává s Almerií 1:2 a ještě více tak prohlubuje vlastní krizi. Domácí po poločase přitom vedli díky proměněnému pokutovému kopu Jonasem. Hosté ale ve vražedné osmiminutovce druhé půle otočili, v 62. minutě srovnal Torsiglieri, a v 70. minutě otočil Vidal. Hosté tak domácí výběr dokonale zaskočili a dnes berou všechny body.