Cagliari – Bologna 0:3 (kon.) | Fiorentina – Neapol 1:2 (kon.) | Janov – Parma 1:0 (kon.)
Hellas Verona – Sampdoria 2:0 (kon.) | Juventus – Catania 4:0 (kon.) | Livorno – Turín 3:3 (kon.)
AC Milán – Lazio 1:1 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:2 (kon.)
Cagliari Calcio
0:3 (0:1)
Bologna FC
Středa 30.10.2013, 20:45Italská Serie A

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:40:03)

A je tu závěrečný hvizd hlavního arbitra. Druhý poločas nám přinesl hned několik zajímavých situací. Nejprve dostal v 52. minutě druhou žlutou kartu Murru a musel se tak odporoučet do sprch. Pak už bylo utkání jen v režii hostů. V 58. minutě přidal druhou branku svého týmu kapitán Kone. O tři minuty později ještě přidal pojistku Pazienza. Bologna pak už utkání jen kontrolovala a zaslouženě si do tabulky připisuje tři body.

90+2
    Hosté drží míč na svých kopačkách, daleko od své branky.

90+1
    Do úniku se v závěru dostal ještě Cristaldo. Byl ale již poměrně dost z úhlu, a tak není divu, že jeho pokus se mezi tři tyče nevešel!

90
    V druhém poločase se bude hrát ještě dvě minutky nad rámec hrací doby.

89
    Domácí se i za velmi nepříznivého stavu snaží vstřelit alespoň čestný úspěch. Mají to ale hodně složité, hosté jsou dosti zalezlí.

88
    Cristaldo byl nachytán v těsné ofsajdové pozici. Z protiútoku hostí tak nic nebude.

87
    Antonsson fauloval Neného a daroval tak domácím další standardní situaci. Tu ale Cagliari rozehrálo nakrátko a zvolilo tak postupný útok.

85
    Morleo v tísni jen odkopl balon směrem k Agazzimu.

84
    Nené nedokázal přenést hru přes dobře postaveného obránce.

82
    Cagliari vytáhli svůj presink poměrně vysoko a hostům to dělá nemalé problémy.

81
    Naposledy střídá i hostující lavička, střelce dosud poslední branky Pazienzu nahradí na poslední minutky Christodoulopoulos.

80
    Míč si na místo prohřešku postavil kapitán Conti. Svým pokusem obstřelil zeď, ale i branku.

79
    Šance alespoň na snížení stavu pro domácí. Ti budou zahrávat standardní situaci z poměrně výhodné pozice.

78
    Na vlastní polovině kombinují s míčem domácí fotbalisté. Výborně zkonsolidovaní hosté je dál nepouští.

75
    Po něm se ke střele protlačil Nainggolan, jeho pokus byl ale zablokovaný obranou.