Cagliari – Bologna 0:3 (kon.) | Fiorentina – Neapol 1:2 (kon.) | Janov – Parma 1:0 (kon.)
Hellas Verona – Sampdoria 2:0 (kon.) | Juventus – Catania 4:0 (kon.) | Livorno – Turín 3:3 (kon.)
AC Milán – Lazio 1:1 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:2 (kon.)
Juventus FC
4:0 (2:0)
Calcio Catania
Středa 30.10.2013, 20:45 • Juventus Stadium, Turín • Italská Serie A

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc. Někdy příště u dalších komentovaných přenosů se těším napočtenou. (22:59:06)

Červené karty: 0 – 1

Juventusu v tabulce Serie A patří 3. pozice s 25 body, ovšem pouze o skóre za druhou Neapolí.

Takže i ve druhé půli padly dva góly a znovu do branky Catanie. Hosté sice začali druhý poločas lépe, několikrát nepříjemně zahrozili, ovšem Buffon nakonec nemusel v podstatě zasahovat proti žádné střele, což myslím, hovoří za vše. Naopak jeho spoluhráči se činili, ke konci zápasu nebyli daleko k páté brance, hlavně Giovinco, který přišel na trávník v 67. minutě, se pálil ze všech pozic, avšak skóre se už neměnilo.

90+2
    Vypadá to, že se už nic nestane, domácí fotbalisté si jen přihrávají mezi sebou a čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90+1
    Hosté míč odhlavičkovali od branky, ale po chvíli se do zakončení dostal Pogba, zamířil ale jen do rukavic hostujícího gólmana. Teď je to opravdu moc hezký fotbal.

90
    Giovinco by si opravdu za svoji snahu gól zasloužil, ale není mu přáno. Další jeho nádhernou střelu zneškodnil ještě hezčím zákrokem brankář Catanie. Bude to roh.

90
    Centr před branku soupeře byl velmi nepřesný a hosté odkopávají míč co nejdál od branky.

89
    Hráči Juventusu útočí znovu.

88
    A Giovinco mohl přidat pátý gól Juventusu, jeho krásnou ránu kousek od pokutového území však vynikajícím zákrokem vyrazil Andújar.

88
    Domácí drží míč na polovině soupeře.

86
    Marchisio se dostal do rychlého brejku, místo přihrávky pálil, ovšem branku netrefil.

86
    Hosté se snaží aspoň o čestný úspěch, ale zatím jim není přáno. Obranný val Juventusu je těžké překonat.

85
    Domácí mají míč na kopačkách a do útoku se už moc neženou.

84
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Tiberio Guarente (Calcio Catania).

83
    Giovinco namířil svůj střelecký pokus přímo do náruče hostujícího gólmana.

82
    Moc pohledný fotbal se teď opravdu nehraje, spíš přibylo faulů.

Petr Frömel

Branky: 27. Vidal, 34. Pirlo, 66. Tévez, 71. Bonucci

Karty:   56. Pirlo (JUV), 76. Chiellini (JUV) – 53. Guarente (CTN)   84. Guarente (CTN)

Juventus FC: Buffon – Cáceres, Bonucci, Chiellini – Isla, Vidal (61. Pogba), Marchisio, De Ceglie – Tévez (67. Giovinco), Pirlo, Llorente (74. Motta).
    Náhradníci: Storari, Rubinho – Ogbonna, Peluso, Barzagli, Motta, Pogba, Padoin, Asamoah, Giovinco.

Calcio Catania: Andújar – Gyömbér, Legrottaglie, Rolín (68. Capuano) – Álvarez, Almirón, Guarente, Biraghi (46. Castro) – Bergessio, Keko, Petković (65. López).
    Náhradníci: Frison, G. Ficara Ficara – Capuano, Tachtsidis, Leto, Izco, Castro, Freire, López.

Rozhodčí: Marco Guida. Asistenti: Francesco de Luca, Alessandro Petrella. Čtvrtý rozhodčí: Giorgio Schenone