Spišská N. Ves – Michalovce 3:6 (kon.) | Prievidza – Prešov 1:3 (kon.) | SR 18 – Lipt. Mikuláš 0:4 (kon.)
Topoľčany – Bardejov 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 1:4 (kon.) | Detva – Trnava 2:0 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
HC Dukla Senica
sk Pátek 01.11.2013, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR)

A je dobojované. Domácim sa napokon podarilo stretnutie zdramatizovať, ale Dukla pridala dva góly a poistila si víťaztvo. Ďakujem za pozornosť, z Považskej Bystrice sa lúči Matúš Kubala. (20:11:32)

60:00

59:30
    Už sa asi nič neudeje.

58:57
    Kluka nepríjemne narazil o mantinel, odchádza na striedačku.

58:19
    Za podrazenie odchádza na dve minúty opäť domáci a to Ligas.

57:49
    Senica dala gól!

EDUARD ŠEDIVÝ sa z ničoho nič ocitol sám pred Nagyom a zvyšuje náskok na 4:1!
    Asistencia: Bez asistencie

57:30
    Škoda, domáci tlak sa zrejme utíši, za podrazenie odchádza na dve minúty Valach.

56:15
    Z pravej strany skúšal Kostelanský, no Peksa pozorný!

52:30
    Domáci vyvíjajú tlak a fanúšikovia sa zobudili.

51:25
    Považská Bystrica dala gól!

A ten prichádza! SLAVOMÍR HRIŇA prestrelil z modrej čiary Peksu. Dobrú robotu spravili Tvrdoň a Kostelanský, tí si hostí doslovne rozobrali a strelcovi nestálo v ceste nič, len bezmocný brankár!
    Asistencia : Tvrdoň, Kostelanský

50:24
    Ivičič na trestnú lavicu za nedovolené bránenie. Publikum ženie domácich k prvému gólovému zápisu.