Omsk – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Čerepovec – Riga 0:1 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Mytišči – Lev 0:4 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.)
Minsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Doněck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Záhřeb – Novokuzněck 4:3 (1:0 po s.n.)
Severstal Čerepovec
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Dinamo Riga
Pátek 01.11.2013, 16:00 • Ice Palace • KHL

Tak to byl zápas. Zápas, který oba celky hráli v poměrně vysokém tempu končí. Rozhodla jediná branka ze třinácté minuty, kterou vsítil forward hostujícího Dinama. Střelcem byl Cipulis, který tak jediným a zárověň vítězným gólem potvrdil výbornou formu Rigy. S konstatováním, že domácí Severstal Čerepovec doma prohrál s Dinamo Riga 1:0 se s Vámi loučím. Krásný večer. (18:09:57)

60:00

59:46
    Domácí tlačí, ale vypadá to, že dnes jim není přána ani jedna branka.

59:26
    Domácí to zkoušejí v šesti!

59:26
    Šance pro domácí. Marcel Hossa je vyloučen na dvě minuty!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:24
    Domácím již mnoho času nezbývá.

57:20
    Riga napadá jen v jednom hráči, ale i to dělá domácím problémy s rozehrávkou.

56:27
    Hosté se nikam nehrnou. Také nemají kam.

55:43
    Niživijs měl šanci na druhé straně, ale puk mu ujel a ze šance nebylo nic.

54:38
    Severstal se stále snaží o ten vytoužený vyrovnávací gól. Ovšem pozorný gólman Dinama je proti.

53:42
    Hosté jsou opět v plném počtu. Domácí šanci nevyužili.

53:20
    Puk skákal všude možně, ale nakonec ho jeden z obránců Dinama odpálil pryč z pásma.

52:58
    Tellqvist je dnes velkou oporou Rigy. Tentokrát čelil nebezpečné ráně z vrcholu kruhů.

52:41
    A opět je puk u Štěpánka.

52:15
    Čerepovec se usadil v pásmu, ale poté se hosté osvobodili.

51:42
    Domácí zrychlují a hosté jim nestačí. Dalším hostujícím hráčem, který si jde na dvě minuty odpočinout je Pavlovs.