Zlín – Pardubice 4:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 4:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 1:0 (kon.)
Sparta – K. Vary 11:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:0 (kon.) | Plzeň – Litvínov 1:0 (2:0 po s.n.)
Chomutov – Třinec 2:5 (kon.)
Mountfield HK
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Rytíři Kladno
Neděle 03.11.2013, 17:30Tipsport extraliga

Ode mě je to pro dnešek vše. Užijte si zbytek nedělního večera a po pauze se zase uvidíme! (19:50:33)

Hradec dneska výtečným taktickým výkonem s přispěním potřebné porce štěstí uhájil tři body, čisté konto a výhru 2:0! Kromě toho se také před reprezentačí přestávkou vrací na druhé místo, což východočeský stadion kvituje opravdu s velkým povděkem. Útočná snaha Rytířů byla velká, ale marná.

Nejlepší hráči zápasu:
    Michal Tvrdík – Patrik Machač.

60:00

59:40
    Chábera ani nedostal příležitost vyjet z brány.

59:27
    Ale stále se Kladno nemůže usadit ve třetině.

58:58
    Domácí stačili s vypětím všech sil zastavit rozjetého Michala Dragouna, soupeř to musí zkoušet od začátku.

58:41
    A ještě jednou to samé v bleděmodrém.

58:30
    Zakázané uvolnění vrací hru před Jana Cháberu.

57:54
    Pavel Kantor dělá všechno možné, aby uhájil čisté konto. Teď skvěle lapil i Růžičkovu teč Kaberleho nabídky!

57:30
    Utkání přihlíží 4158 diváků.

57:16
    Atmosféra je tu opravdu vynikající. Domácím už dneska tři body může vzít jen hodně nečekaný kolaps v závěrečných minutách.

56:52
    Kantor má puk ve svém vlastnictví a hradeckým stadionem vesele obíhá mexická vlna.

56:44
    Petr Tenkrát dnes pálí rád, ale moc se mu nedaří trefovat hradeckou svatyni.

56:16
    Patrik Machač už pálil z hodně velkého úhlu a bližší tyč Kantora minul.

55:53
    Když už se vydali o něco dál, Šimánkova střela šla mimo.

55:30
    Domácím se daří puk dostat nejdále na červenou čáru.

55:04
    Hradec se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

54:37
    Nenápadná střela Doudery se odrazila od Kantorovy tyčky a puk pak zůstal v hradeckém brankovišti, než ho domácí poslali pryč.

54:10
    Hosté jsou v plném počtu. Teď už se musí tlačit dopředu, co to půjde. Nic jiného jim nezbývá.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 18. Knotek (Tvrdík, Podlešák), 39. Kudrna (Šimánek, Vydarený)

Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Ptáček, Frühauf, Jank – Kudrna, Mertl, Šimánek "C" – Škoda, Červený, Květoň – Tvrdík, Knotek, Podlešák – Nedvídek, Langhammer, Marek. Trenér: Peter Draisaitl.
    Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Růžička, Kaberle, Procházka, Doudera, Hořava, Jankovič, Majeský – Tenkrát, Patera "C", Machač – Treille, Dragoun, Rudovský – Eberle, Kuchler, Hlaváč – Strnad, Lukáč, Havlíček. Trenér: Zdeněk Vojta.

Rozhodčí: Hradil, Hribik – Barvíř Blümel.